Спільна позиція обох держав була озвучена ввечері 26 листопада під час візиту Моравецького до Угорщини.
Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер,
щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!
Про це пише politteo.online.
Прем’єри ще раз засудили нав’язування всім державам-членам ЄС єдиної ідеології, яка передбачає послаблення національних суверенітетів, реалізацію ЛГБТ-стратегії, визнання абортів «фундаментальним правом» тощо.
«Ми, не вагаючись, застосовуємо вето не тільки на благо Угорщини і Польщі, а й на благо всього Євросоюзу», — наголосив прем’єр Польщі.
«Сьогодні атакують Угорщину, Польщу, Словенію, завтра це може бути Болгарія, Іспанія, Італія, тому що комусь щось ще може не сподобатися», — додав Моравецький.
За словами очільника польського уряду, нав’язування механізмів «верховенства права» «неминуче призведуть до роздробленості Європейського Союзу і, можливо, навіть до розпаду Союзу».
Читайте також: Люби
вовка в овечій шкурі... Нова книга для дитсадочків знайомить малюків з
трансгендерами
Віктор Орбан зазначив, що Польща та Угорщина виступатимуть проти ідеологічного диктату солідарно. «Ми об’єднаємо наші інтереси і аргументи в цьому обговоренні, і Угорщина не приймає ніяких пропозицій, які були б неприйнятні для Польщі. Ми будемо боротися разом», — сказав угорський лідер.
Нагадаємо, Польща та Угорщина наклали вето на проект бюджету ЄС 16 листопада. У Польщі у зв’язку з конфліктом держав Міжмор’я із Брюсселем навіть почали обговорювати гіпотетичну можливість виходу з ЄС.
Як повідомлялося, 12 листопада Європейська комісія оприлюднила «Стратегію ЛГБТКІ-рівності на 2020-2025 роки», яка передбачає визнання у кожній державі-члені ЄС «одностатевих шлюбів» (включно з правом усиновлення), а також запровадження по всій території ЄС кримінальної відповідальності за неприйняття ідей ЛГБТ.
Джерело: politteo.online
Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.
Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!