Прикарпатські депутати хочуть, аби у школах обов’язково вивчали християнську етику
Освіта та наука
31.07.2020
Депутати Івано-Франківської обласної ради хочуть, аби у школах обов’язково вивчали християнську етику

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це йшлося 31 липня на тридцять шостій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, інформує “Галка”.

Депутати звертаються до Президента та Верховної Ради, аби обов’язково вивчали предмет «Основи християнської етики» у закладах загальної середньої освіти. З текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

Заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Ігор Гаврилюк зазначає, що у нових програмах МОН християнська етика не включена до переліку обов’язковго вивчення.

Читайте також: Розпочався Всеукраїнський телемарафон на захист «Основ християнської етики» (ВІДЕО)

“Предмети духовно-морального спрямування сприяють соціалізації особистості, її зростанню, реалізації ціннісного ставлення людини до самої себе, інших людей, світу загалом. Вивчення християнської етики не ставить за мету залучення до певної конфесії, а веде учнів до пізнання морально-етичних основ життя; сприяє вихованню поваги до свободи совісті, релігійних і світоглядних переконань інших, здатності до співжиття в поліконфесійному українському суспільстві”, зазначає Гаврилюк.

В Івано-Франківській області ще з 1992 року вивчається християнська етика у закладах освіти, яка супроводжується розробкою підручників та методичних матеріалів для учнів та учителів.

Джерело: galka.if.ua

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Освіта та наукаСуспільні новиниУкраїнаНовини християнського світу
Останні новини