Дотримання карантину і молитва за християн-політиків: про що домовилися протестанські церкви
Україна
05.08.2020
Засідання Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) відбулося 28 липня. Зустріч проходила у приміщенні київської церкви ЄХБ «Храм миру», що по вул. Мічуріна 66

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Засідання представників церков проходило під головуванням Валерія Антонюка, голови Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Про це інформує пресслужба союзу.

Учасники обговорили поточний стан державно-конфесійних відносин та низку нагальних питань, що наразі є невирішеними у служінні церков. Зокрема провели аналіз усіх звернень та листів, які були направлені до комітету Верховної Ради щодо законопроєктів з питань гендерної політики, які готуються в парламенті

«На жаль, констатуємо, що нам не надійшли відповіді на запити, які ми подавали. Члени Ради євангельських протестантських церков будуть мати зустріч у форматі Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій із Дмитром Разумковим, головою Верховної Ради», – розповів Валерій Антонюк.

На зустрічі було наголошено, що євангельська спільнота в Україні стежить за ситуацією і буде робити все можливе, аби такі законодавчі ініціативи, які легалізують збочення, не були введені в дію через закон.

Представники РЄПЦУ одностайно погодилися на те, щоб робити звернення до усіх церков про суворе дотримання усіх карантинних норм, що дає можливість надалі продовжувати служіння. Служителям слід звернути увагу на дисципліну кожного члена церкви чи її відвідувача, аби заохотити максимальну більшість людей не залишати зібрання. Подяка Богові, що в сьогоднішніх умовах для помісних церков є можливість збиратися разом.

Читайте також: Казино важливіше за церкву: в США обмежуть проведення богослужінь

На зустрічі також розглядали питання участі у Вечері Господній: враховуючи небезпеки, рекомендують використовувати маленькі одноразові чаші. Служителі закликають молитися за ситуацію з пандемією в Україні, оскільки в деяких регіонах спостерігаються епідемічні спалахи.

У ході засідання йшлося про можливість проведення спільних подій на осінньо-зимовий період 2020 року з урахуванням карантину. Багато подій вже скасовані, однак церкви моляться про можливість провести восени Національний день молитви.

З-поміж іншого розглянули питання участі християн у місцевих виборах. Представники погодили підготувати звернення до усіх церков про молитву і підтримку тих християн, які будуть іти на вибори у регіонах. 

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Україна
Останні новини