Релігійні лідери США просять Демократичну партію змінити ставлення до абортів
Новини християнського світу
28.07.2020
Понад 100 релігійних лідерів закликали владу захищати жінок та ненароджених дітей, боротися проти абортів

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Коаліція «Демократи для життя» разом з людьми, які не є демократами, написали лист Демократичній партії США, в якому просять змінити ставлення до абортів, визнати гідність ненароджених в політичних рішеннях і відійти від «екстремізму при абортах». Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на Christian today.

“Ми наполегливо закликаємо Демократичну партію дотримуватися політики, яка захищає як жінок, так і дітей: правовий захист до народження дітей, поліпшення допологової допомоги нужденним жінкам, особливо кольоровим жінкам, альтернативи аборту і всебічну культуру вільного життя від насильства, бідності та расизму. Ми закликаємо вас визнати недоторканість людської гідності дитини до і після народження», йдеться у листі.

Читайте також: Керівництво "Слуг народу" блокуватиме розгляд законопроекту щодо покарання за пропаганду ЛГБТ

Ще були вимоги щодо відмови від «жахливої практики», що дозволяє робити виборні аборти після 20 тижнів вагітності, а також бути більш привітними до людей, які виступають проти абортів, не тільки як до членів, але і до кандидатів на посаду.

Релігійні лідери посилювали своє звернення деякими віршами з Біблії. Наприклад, Псалом 22:10-11: «Бо з утроби Ти вивів мене, Ти безпечним мене учинив був на персах матері моєї! На Тебе з утроби я зданий, від утроби матері моєї Ти мій Бог!» або Вихід 20:13: «Не вбивай!».

Джерело: slovoproslovo.info

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

Новини християнського світуСуспільні новиниСполучені Штати Америки
Останні новини