Російська влада тисне на релігійних лідерів, щоб вони підтримали війну в Україні
Війна
05.08.2022
Російська держава не просто очікує, що релігійні лідери підтримають "спецоперацію" на Україні.

За даними організації за свободу віросповідання, Кремль дає невеликі натяки і чіткі попередження місцевим священнослужителям. Якщо хтось перетинає кордони, його чекають штрафи і судові переслідування.

У статті йдеться про двох лідерів, які залишили Росію: головного єврейського рабина Москви Пінхаса Гольдшмідта і лютеранського єпископа Дітріха Брауера.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

За словами невістки Гольдшмідта Авіталь Чижик-Гольдшмідт, рабин і його дружина "піддалися тиску з боку влади, щоб публічно підтримати "спеціальну військову операцію" – і відмовилися". Яку конкретну форму мав цей тиск, неясно.

ANP-447855245.jpg

Іоанн Бурдін був оштрафований через свої сумніви з приводу операції.

Єпископ Брауер говорить про "чітку вимогу" від Адміністрації президента підтримати війну. "Нам не дозволяли говорити про війну, молитися про мир або зв'язуватися з нашими українськими братами і сестрами", - сказав Брауер в інтерв'ю в Німеччині. Крім того, Брауер не розповідає, в якій формі була ця "чітка вимога"; чи був це телефонний дзвінок або візит і від кого.

У травні Брауер був виключений з президентської ради зі співпраці з релігійними об'єднаннями. Єпископ тоді вже повернувся до Німеччини.

Джерело: Сne.news

ВійнаХристиянський світ
Останні новини
Останні новини