Секретаріат Наради Церков обговорив низку актуальних церковних та суспільних питань
Християнський світ
14.06.2024
12 червня в приміщенні Патріаршої Курії УГКЦ під головуванням Верховного Архієпископа Святослава Шевчука відбулося засідання Секретаріату Наради Християнських Церков України, на якому було розглянуто низку питань щодо служіння церков під час війни в духовній, освітній та гуманітарній сферах

Представники Церков вчергове у цьому році обговорили ситуацію щодо проблем діяльності релігійних організацій під час воєнного стану, у тому числі, випадки мобілізації священнослужителів як комбатантів.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Учасники засідання обговорили також в цілому ситуацію в суспільстві в контексті мобілізаційних заходів й конкретні випадки, які викликають суспільний резонанс. В контексті цього представники церков вирішили підготувати відповідне звернення, пише irs.in.ua.

Секретаріат Наради Церков  спланував наступні кроки щодо співпраці в освітньому напрямку. Зокрема, активізації роботи Комісії з питань освіти Наради Церков й профільної Громадської Ради при МОН, а також обмінялися думками щодо навчальної програми «Захист України». 

В контексті Звернення Наради Церков до народу та влади щодо соціально-економічної проблематики від 16 квітня 2024 року представники Церков обговорили подальші практичні кроки щодо налагодження діалогу між церквами, бізнесом та владою, а також підтримки українського бізнесу в умовах війни. 

В засіданні Секретаріату Наради Церков взяли участь уповноважені представники Української Греко-Католицької Церкви, Православної Церкви України, Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів, Української Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня України, Української Християнської Євангельської Церкви, Української Євангельської Церкви, української Лютеранської Церкви, Братства незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів та Інституту релігійної свободи.

Джерело: irs.in.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Християнський світСуспільство
Останні новини
Останні новини