Сенат штату Алабама прийняв законопроект, який забороняє неповнолітнім змінювати свою стать чи приймати блокатори
Європа та світ
10.03.2021
Сенат штату Алабама ухвалив новий законопроект, який забороняє проводити терапію зі зміни статі неповнолітнім. За нормами законопроекту дітям, яким не виповнилося 19 років, забороняється отримувати блокатори статевого дозрівання, гормональну терапію або хірургічне втручання для зміни статі. Законом передбачено до 10 років ув'язнення за порушення законодавства.

Прихильники законопроекту стверджували, що неповнолітні не мають права приймати рішення, яке безповоротно змінить їх життя у такому молодому віці.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Штат Алабама вважається Біблійною столицею консерваторів США, тому не дивно, що рішення підтримали 23 сенатори, тоді як 4 проголосували проти.

Окрім того, Алабама є одним із щонайменше восьми штатів, де консерватори просувають законопроект, що забороняє втручання у розвиток біологічної статті неповнолітніх. Наразі законопроект, що має офіційну назву «Закон про співчуття та захист вразливих дітей, був переданий на голосування до Палати представників.

Сенатор Шей Шелнатт, який виступив спонсором законопроекту, повідомив WFSA-TV, що основною причиною для прийняття цього закону є піклування про «здоров'я та добробут дітей Алабами».

«Ми повинні захистити вразливих неповнолітніх дітей, які не в змозі об’єктивно приймати такі доленосні рішення, що назавжди змінюють життя,», - заявив сенатор.

За матеріалами: christianheadlines.com

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Європа та світ
Останні новини
Останні новини