Усі школи в Англії зобов’язали викладати навчальний курс про ЛГБТ для маленьких дітей
Європа та світ
11.09.2020
Починаючи з цього місяця, усі школи Англії повинні викладати навчальну програму, що включає ЛГБТК.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Учні старших класів вивчатимуть сексуальну орієнтацію, гендерну ідентичність та сексуальні стосунки, в той час як початкові школи навчатимуть дітей про різні типи сімей - включаючи сім'ї ЛГБТК.

Згідно нових правил, оновлена навчальна програма дозволить студентам досягти "психічного благополуччя" та "знати, як бути безпечними та здоровими".

"Ось чому ми зробили освіту про відносини обов'язковою у всіх початкових школах Англії," відносини та сексуальне виховання "- у всіх середніх школах, а також зробили обов'язковою освіту з основ здоров’я в усіх школах, які фінансуються державою", - йдеться в документі.

Читайте також: Волинь виступила проти законів, що вводять штрафи та тюрму за критику гей-парадів та ЛГБТ

Сидоні Бертран-Шелтон, яка працює в провідній британській ЛГБТК організації Стоунвол, аплодує цьому рішенню та заявила: "ЛГБТК-інклюзивна освіта полягає в тому, аби навчити, що деякі діти можуть мати двох мам або двох тат. Навчання про різні типи сімей з раннього віку допомагає створити інклюзивне оточення, щоб кожен відчував свою належність".

Але не всі батьки сприйняли нові заходи.

У листопаді минулого року батьки в Бірмінгемі протестували проти навчання рівності ЛГБТК, аргументуючи це тим, що уроки про одностатеві стосунки суперечать їхнім релігійним переконанням.

Батьки тримали таблички з написом «Моя дитина - мій вибір», «Нехай діти будуть дітьми» та «Скажи «Ні» сексуалізації дітей».

Минулого року через демонстрацій Паркфілдська школа в Бірмінгемі призупинила свою програму викладання ЛГБТК для консультацій з батьками.

Незважаючи на опір у Бірмінгемі, члени англійського парламенту проголосували 538-21 за нову навчальну програму, яка розпочнеться у вересні 2020 року.

Батьки мають право вимагати не допускати своїх дітей з деяких або всіх уроків, які проводяться в рамках статевого виховання, але школярам не дозволяється відмовитися від курсу "Взаємовідносини та освіта з основ здоров’я".

"Ми очікуємо, що на певному відрізку свого життя всі учні пройдуть навчання основ ЛГБТ як частину навчальної програми", - йдеться у положенні про навчальну програму.

За матеріалами: 1.cbn.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Європа та світ
Останні новини
Останні новини