Що говорить Біблія про депресію
Аналітика
01.04.2020
Бог може використати навіть депресію для того, щоб виправити деякі неправильні речі у нашому житті і спонукати нас до духовного зростання.

Доки я не страждав, блудив був, та тепер я держусь Твого слова. (Псалом 118:67)

Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. (2 до Корин. 4:16)

І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене. (2 до Корин. 12:9)

Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі.(до Филип. 4:13)

Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога! (Псалом 42:5)

Уздоров мене, Господи, і буду вздоровлений я, спаси Ти мене, і я буду спасений, бо Ти слава моя! (Єремія 17:14)

Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування, знаючи, що досвідчення вашої віри дає терпеливість.А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали. (Якова 1:2-4)

Чи ж не п'ять горобців продають за два гроші? Та проте перед Богом із них ні один не забутий. Але навіть волосся вам на голові пораховане все. Не бійтесь: вартніші ви за багатьох горобців! (від Луки 12:6-7)

Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих. (2 до Корин. 1:3-4)

Рада в серці людини глибока вода, і розумна людина її повичерпує. (Приповісті 20:5)

Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. (1 Івана 1:8-9)

Здалека Господь з'явився мені та й промовив: Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю. (Єремія 31:3)

Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі. Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це! (до Филип. 4:8)

І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (до Римл. 8:28)

Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі. (1 до Солунян 5:18)

Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. (Єремія 29:11)

Аналітика
Останні новини
Останні новини