Стихія на заваді ЗНО: випускники із західних областей можуть скласти іспити під час додаткової сесії
Освіта та наука
25.06.2020
Стихійне лихо у західних областях — це підстава складати ЗНО під час додаткової сесії, якщо участь в основній неможлива, повідомляє МОН

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти та vseosvita.ua.

Якщо учасники ЗНО-2020 не можуть безпечно дістатись до пункту тестування, вони можуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО з 24 липня до 10 серпня 2020. «Закликаємо думати в першу чергу про свою безпеку», зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Для того, щоб перенести участь у ЗНО на додаткову сесію через стихійне лихо, необхідно звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти області, яка потерпає від повені. Контакти центрів можна знайти за посиланням.

Регіональні центри готові надати необхідну інформацію, а на їхніх сайтах буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку мають подати учасники ЗНО.

Читайте також: Через негоду на Прикарпатті підтоплено близько 4,5 тисячі будинків

Довідка

Інтенсивні опади протягом 22-23 червня спричинили масштабні паводки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях.

Станом на ранок 24 червня у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях підтоплено 187 населених пунктів, 4976 будинків та 9389 присадибних ділянок, евакуйовано 389 осіб.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу зазначив, що через стихію, близько сотні дітей можуть не потрапити на ЗНО.

«Понад сотня дітей заблоковані і, ймовірніше, не будуть здавати ЗНО. Це питання буде вирішено по всіх областях. Якщо ж така ситуація виникне в інших областях або населених пунктах, дітки матимуть змогу окремо скласти ЗНО», — сказав прем’єр.

Нагадаємо, що ЗНО відбувається з 25 червня до 17 липня у безпечних умовах.

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Джерело: vseosvita.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Освіта та наукаСуспільні новиниУкраїна
Останні новини