Арабські країни готові визнати Ізраїль в обмін на створення Палестини, - Байден
Європа та світ
30.03.2024
Саудівська Аравія та інші арабські країни готові повністю визнати Ізраїль в обмін на реалізацію плану створення двох країн

Про це під час виступу на фандрейзинговому заході у Нью-Йорку, на якому збирали кошти для передвиборчої кампанії, повідомив президент Джо Байден, інформує CNN та ЕспресоТв.

"Заяви Байдена щодо "плану після Гази" та "рішення про створення двох держав" відображають підвищену готовність публічно закликати Ізраїль посилити захист палестинських цивільних осіб у Газі", - йдеться у повідомленні.

Очільник США наголосив, що працював із Саудівською Аравією та іншими арабськими країнами, включаючи Єгипет, Йорданію та Катар. І вони вперше готові повністю визнати Ізраїль. Проте він зауважив, що для досягнення миру потрібен план після ескалації конфлікту, який містив би шлях до створення двох держав.

Збір коштів, на якому Байден обговорював ситуацію із колишніми президентами Бараком Обамою та Біллом Клінтоном, був перерваний протестувальниками щонайменше чотири рази, принаймні троє закликали до негайного припинення вогню в Газі.

Байден закликав до постачання палестинцям більше їжі та медикаментів, та підкреслив, що Ізраїль перебуває у стані загрози існування і закликав до збереження життів.

Європа та світ
Останні новини
Останні новини