У Таїланді забороняють канабіс після двох років легалізації
Європа та світ
15.05.2024
Відсутність регулювання препарату призвело до невтішних наслідків

Прем'єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін, першої країни в Азії, яка легалізувала канабіс два роки тому, заявив, що має намір знову заборонити цей наркотик. Уряд висловив занепокоєння з приводу нерегульованої доступності канабісу, що, як повідомляється, полегшило доступ до нього для дітей і сприяло зростанню злочинності. Про це пише 24 Канал з посиланням на Independent.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Глава уряду Таїланду попросив Міністерство охорони здоров'я внести зміни до списку наркотиків, щоб знову включити канабіс, і видати нові правила, щоб дозволити його використання лише в медичних цілях.

За словами Тавісіна, він стурбований тим, що відсутність регулювання зробила препарат доступним для дітей і спричинила збільшення кількості злочинів у країні.

"Сретта також наказав місцевій владі припинити злочинну діяльність, пов'язану з незаконною торгівлею наркотиками, і вимагав побачити прогрес протягом 90 днів", – йдеться у повідомленні.

Після легалізації канабісу у 2022 році з'явилися занепокоєння щодо неврегульованості ринку. Попри початкові обіцянки, що канабіс буде дозволений лише для медичного використання, з'явилися повідомлення про його зловживання та зв'язок зі злочинною діяльністю, що викликало негативну реакцію громадськості.

Легальний канабіс сприяв розвитку туризму та сільського господарства Таїланду та породив тисячі роздрібних продажів канабісу – від магазинів, вантажівок до ринкових кіосків по всій країні.

Джерело: 24 Канал

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Європа та світСуспільство Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини