Ще в лютому цього року в ефірі програми «У пошуках духу» запрошений експерт назвав аборти головною причиною смертності у світі, продемонструвавши відповідну інфографіку. Понад половина (приблизно 52%) всіх смертей припадає на аборти, що в рази більше, ніж смертність від раку та інших хвороб. Після виходу програми довкола цієї інформації розгорілися суперечки, адже прихильники абортів були розлючені порівнянням їх зі смертями, адже така риторика надає суб’єктності плоду.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
У листопаді Регуляторний орган аудіовізуальних і цифрових комунікацій (Arcom) оштрафував CNews, пояснюючи це тим, що нібито телеканал знехтував своїм «зобов’язанням щодо чесності та суворості в поданні та обробці інформації». Про це пише c4u.org.ua.
Ще в 2022 році Worldometer опублікував вражаючу статистику щодо причин смертності у світі, викривши десятки мільйонів смертей від абортів щороку. Другою провідною причиною смертності були інфекційні захворювання, а далі рак, паління, алкоголь та СНІД. Великий ажіотаж, пов’язаний із публікацією відповідної інфографіки та оголошення цих даних на CNews пов’язаний не з брехливою інформацією, а з некомфортним для лівих визначенням того, кого варто зараховувати до статистики смертності.
Arcom як державний регулятор, визначаючи штраф для католицького телеканалу, оголосив, що «аборт не можна представляти як причину смертності». Це рішення виглядає як пряма цензура і обмеження свободи слова та свободи преси. Вписання в Конституцію Франції права на аборт має не лише символічні наслідки та юридичний захист легальному дітовбивству, але також несе загрозу тим, хто має сміливість називати аборт вбивством. Таким чином держава обирає нормалізувати вбивства дітей в утробі матері та заборонити публічно визначати це вбивством.
Для будь-якого християнина аборт є вбивством незалежно від того, яку політику проводить держава та який порядок денний наслідує суспільство. Це неприємний факт для лобістів абортів, які й докладають зусиль для обмеження свободи слова тим, хто називає речі своїми іменами. Загалом Франція давно має серйозні проблеми із вільним висловленням релігійної позиції, закриваючи публічний простір від тих, хто справді керують релігійними принципами.
Проблема тиску на християнські медіа потенційно можлива і в Україні після ухвалення у грудні 2022 року суперечливого закону про медіа. В ньому міститься положення про заборону «висловлювання, що підбурюють до дискримінації чи утисків щодо окремих осіб та їх груп на основі етнічного та соціального походження, громадянства, раси, релігії та вірувань, віку, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, інвалідності або за іншою ознакою». Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення має повноваження накладати штраф на медіа або навіть подати позов до суду з вимогою закрити і заблокувати доступ до ресурсу.
Джерело: c4u.org.ua
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут