Кількість розлучень найнижча за 60 років, число абортів впало вдвічі: уряд Угорщини оприлюднив плоди посилення співпраці з церквами
Європа та світ
14.06.2021
Виступаючи на християнській конференції міністр з питань сім’ї Угорщини та віце-президент партії Фідес Каталін Новак доповіла про те, як уряд і церква співпрацюють на благо країни. Новак звернула увагу на те, що уряд робить більше, ніж просто прислухається до голосу християнства.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

"Ми не просто проголошували та говорили про якесь християнське оновлення, але вирішили вжити рішучих заходів від імені уряду", сказала вона.

Новак сказала, що за даними Євростату, Угорщина витрачає найбільшу частку в Європейському Союзі на підтримку церков та церковних шкіл. Вона також зазначила, що за останні десять років кількість тих, хто підтримує церкви 1 відсотком з податку на доходи фізичних осіб, зросла на 400000, кількість хрещень перестала падати, зросла кількість церковних шлюбів, а півмільйона дітей записалися на вивчення християнської етики.

Міністр підкреслила, що все більше дітей народжуються в шлюбі, коефіцієнт розлучень найнижчий за 60 років, число абортів у шлюбі впало майже вдвічі, а кількість позашлюбних народжень зменшилася на дві третини з 2010 року.

Читайте також: Депутати Чернівецької облради пропонують повернути уроки християнської етики в школах

На конференції колишній прем'єр-міністр Нідерландів Ян Пітер Балкененде заявив, що християнські культурні цінності Європи в даний час стикаються з низкою викликів, які потрібно разом долати.

Новак також розповіла про запровадження обов’язкового вивчення релігійної етики в системі державної освіти, про реставрацію 3000 церков у Карпатському басейні та будівництво 130 нових церков.

«Такого масштабу будівництва церков в Угорщині не було з часів короля Стефана», зазначила вона, додавши, що жодна церква не була закрита чи перетворена під торговий центр.

За матеріалами rmx.news

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Європа та світ
Останні новини
Останні новини