Чому одні християни досягають успіху у вірі, а інші ні?
Все для церков
15.09.2023
Чому одні християни досягають успіху, тоді як інші, які сповідують таку ж віру, зазнають жалюгідної невдачі?

Через вибір. Рішення, які люди приймають щодня. Це зводиться до наступного: ми робимо свій вибір, а наш вибір робить нас. Справа в тому, що наше життя переповнене вибором. З того моменту, як ви прокидаєтеся вранці, і до того часу, коли ви кладете голову на подушку ввечері, ви зробили сотні, можливо, навіть тисячі виборів.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Тому в деякі ресторани, де меню таке що розбігаються очі, зайти важко. Як можна серед цього щось взагалі вибрати? Надто багато варіантів.

Про це йдеться на christianpost.com.

У моєму улюбленому закладі, де готують гамбургери, є лише кілька варіантів: гамбургер, картопля фрі, безалкогольні напої, молочний коктейль. Це приблизно все. Вам не потрібно напружувати мозок, щоб зрозуміти, що замовити.

В нашому житті є вибір якихось речей, що ​​не має особливого значення чи наслідків. Інші наші вчинки і вибір може бути таким, що визначатиме нашу долю.

Якщо ми хочемо зрости у своєму житті у Христі, нам потрібно щоденно взяти на себе зобов’язання зростати духовно. Щоб прогресувати. Вчити. Не лише для того, щоб «пливти» чи «рухатися». Нам потрібно долати нові духовні щаблі щодня.

Якщо ми хочемо зростати духовно, ми повинні любити, вивчати і читати Слово Боже. Це важливо. 

Але це ще не все. Нам теж потрібно молитися. 

"Завжди продовжуйте молитися…"

Коли апостол Павло писав у своїй самотній тюремній камері, він трохи подумав про своїх друзів у церкві в Ефесі. Він мав глибокі стосунки з церквою і бажав кращого для їхнього життя. Не будучи впевненим у власному майбутньому, він хотів, щоб ці чоловіки й жінки досягли успіху у своєму ходінні з Христом протягом багатьох років. І він дуже добре розумів, що одним із найбільших ключів до їхнього успіху — у добрі часи чи часи великих випробувань і випробувань — буде їхнє молитовне життя. 

В Посланні до Ефесян 6:18 Павло закликає ефесян — і всіх нас до цього дня — «молитися в Дусі в усіх випадках усією молитвою та проханням. Пам’ятаючи про це, будьте пильні і завжди моліться за всіх святих».

Іншими словами, де б ми не були і що б не робили, Бог хоче, щоб ми були людьми молитви. Ви можете молитися публічно чи приватно, усно чи мовчки, і будь-який варіант підходить! Молитися можна на колінах, стоячи, сидячи, лежачи і навіть керуючи автомобілем (Звичайно, завжди тримайте очі відкритими).

Зрештою, це не має особливого значення. Ви можете молитися будь-коли, будь-де, майже під час будь-якої діяльності.

Іноді ми можемо думати, що Бог краще почує наші молитви, якщо вони промовлятимуться в церкві. Знову ж таки, це неправда. Він чує наші молитви, де б ми їх не підносили.

Даниїл молився в ямі з левами. Давид молився в печері, а також у пустелі. Петро молився над водою — і також у воді, коли почав тонути! Йона молився з шлунка риби. Отже, мені здається, де б ти не був, Бог почує твою молитву.

"Ніколи не зупиняйся…"

Ключовим є те, що ми повинні часто молитися. Як показує нам Ефесян 6:18, ми повинні молитися «в усіх випадках». Ранок, обід, вечір, серед ночі. У підсумку, Біблія каже нам: «Ніколи не припиняйте молитися... бо це Божа воля щодо вас, хто належить Христу Ісусу» (1 Фессалонікійців 5:17, 18 ).

"Моліться скрізь..."

Біблія каже нам у 1 Тимофія 2:8: «Я хочу, щоб люди всюди молилися, здіймаючи святі руки».

Моліться всюди. Чи варто мені просити благословення Бога на їжу, коли я в громадських місцях? Абсолютно. Ми всі пережили той незручний момент, коли ви вечеряли з родиною чи друзями, які є невіруючими, і вашу їжу принесли. Ви задаєтеся питанням, чи повинні ми молитися? Тому що зазвичай це те, що ви зробили б як віруючий або як християнська сім’я. Але що, якщо це образить або відштовхне присутніх невіруючих?

Знаєш, що я кажу? Все одно моліться.

Часто я починаю цю молитву. Я просто скажу: «Молімося».

Коли ви молитеся, ви маєте слово, інші люди зазвичай слухатимуть. Тож ви можете сказати: «Господи, дякую Тобі за цю їжу....» А потім просто продовжуйте.

Але я б рекомендував вам молитися коротко і просто. Чому? Бо всі хочуть їсти!

Іноді ми маємо розкіш не поспішати і молитися, як пророк Даниїл, тричі на день перед його відкритим вікном. Однак в інших випадках у нас є лише час, щоб зробити швидку молитву — як стріла, спрямована в небо. Біблія розповідає нам, як Неемія молився такою молитвою. Він був радником Артаксеркса, царя Персії, стоячи в присутності царя, коли раптом для нього відкрилася нагода розповісти про тяжке становище своїх співвітчизників-євреїв у завойованому Ізраїлі.

Чи повинен він це робити? Він ризикував життям? У Неємії не було часу піти додому, встати на коліна, відкрити вікно та помолитися Господу, як Даниїл. Він мав лише мить. Він повинен говорити? Він повинен мовчати? Швидко помолившись, він розповів тому могутньому царю все, що було в нього на серці. І цар відповів добротою та щедрістю (Див. Неемія 2:1-10).

У нас іноді так буде. Ми опинимося в ситуації, коли потрібно негайно прийняти рішення, і немає часу викласти всі деталі перед Господом.

Шеф телефонує. Поліція стукає у ваші двері. Ваш друг дзвонить вам у великій потребі. До кімнати заходить лікар із похмурим виглядом. Ви опинилися в якійсь надзвичайній ситуації, і вам потрібно прийняти рішення або відреагувати. Отже, ви говорите: «Господи, допоможи мені» або «Господи, дай мені сили», і ви робите наступний крок.

Ви можете молитися такою молитвою з широко відкритими очима. Вам навіть не потрібно висловлювати це вслух, якщо ви цього не хочете. Бог є. Бог знає. Бог чує. Бог має повне розуміння всіх деталей, включаючи мільйони ракурсів, про які ви ніколи не думали.

Постійно моліться…

У певному сенсі ми можемо молитися безперервно цілий день. Біблія говорить нам, що Ілля прийшов до двору царя Ахава, злого чоловіка, і сказав: «Як живий Господь, Бог Ізраїлів, перед Яким я стою…» (1 Царів 17:1) .

Іншими словами, Ілля усвідомлював той факт, що куди б він не йшов, він стояв перед Богом.

Справа в тому, що ви ніколи не самотні. Куди б ви не пішли, Бог з вами — і ви можете спілкуватися з Ним, молитися Йому та чути Його.

Це ідея безперервної молитви: перебувати в спілкуванні з Господом годину за годиною, і навіть мить за миттю.

Я не можу придумати кращого способу життя.

Біблійний секрет для всіх нас у часи тривоги чи занепокоєння — це молитися. У Посланні до Филип’ян 4:6-7 Павло дає нам ці сильні слова підбадьорення: «Не хвилюйся ні про що; натомість моліться про все. Скажіть Богові, що вам потрібно, і подякуйте Йому за все, що Він зробив. Якщо ви зробите це, ви відчуєте Божий мир, який набагато чудовіший, ніж людський розум може зрозуміти. Його мир охоронятиме ваші серця й розуми, поки ви будете жити у Христі Ісусі».

Ці вірші не говорять: «моліться про все, і Бог забере ваші проблеми». Ні, але те, що Він обіцяє нам, це Його мир — прямо посеред усіх буревіїв та проблем.

Можливо, Бог забере вашу проблему. Це може бути частиною Його плану. Знову ж таки, можливо, Він цього не зробить. Тому що іноді ви будете молитися і молитися, а проблема все одно буде з вами. Але ось що відбувається: Він дає вам підтримку і перспективу прямо в центрі цього. Ви краще бачите, що відбувається, Хто такий Бог і хто ви. Ви побачите свою проблему такою, якою вона є.

Саме тому постійно моліться…

Грег Лорі

Джерело: christianpost.com

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Все для церковХристиянський світ
Останні новини
Останні новини