19 вересня в Києві хочуть провести гей-парад, де будуть вимагати ввести жорсткі штрафи і тюремне ув'язнення за критику ЛГБТ
Загрози та виклики
16.07.2021
19 вересня у Києві пройде гей-парад, де учасники будуть вимагати прийняти законопроекти, які надають виняткові права сексменшинам, але разом з тим дискримінують християн та всіх, хто не підтримує гендерну ідеологію. Зокрема, зареєстрований Урядом проект закону 5488, який вводить штрафи та до 8 років тюрми за критику та негативне ставлення до ЛГБТ-спільноти.

Проведення гей-параду анонсували організатори на своїй фейсбук сторінці .

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

“Ми рішуче, гучно та пліч-о-пліч вимагатимемо введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп, що вже роками потерпають від насилля. Зокрема, нам потрібна імплементація законопроєкту №5488, що передбачає покарання за подібні кримінальні дії.” - зазначається у повідомленні. 

Як зазначалося раніше, в даному законопроєкті вводиться жорстоке покарання за нетерпимість, критику, негативне ставлення та злочини стосовно  сексменшин . Фактично, в документі узгоджується українське законодавство з вимогами ЛГБТ-організацій. Ключовою небезпекою 5488 є те, що сам Уряд вперше вносить в законодавство термін «ґендерна ідентичність», а це ― фактично прихована ліквідація біологічної статі. Детальніше про законопроєкт читайте тут.

Крім цього, організатори гей-параду повідомляють, що готують Маніфест з вимогами так званого маршу рівності, які передбачають тотальну свободу для ЛГБТ-спільноти. Також зазначається, що в організації беруть участь більше десяти організацій, тобто в це залучені немалі кошти та ресурси. 

Організатори очікують близько 10 тисяч людей. Варто зазначити, що лобісти націлені на дітей і підлітків, адже якщо згадати гей-парад у 2019 році, то переважна більшість учасників -  були підлітки! Це саме той період, коли дитина шукає себе, становиться особистістю і їй легко нав'язати якісь погляди.

Кожного року під час так званого гей-параду/Маршу рівності просімейні сили та християни ініціюють мирні акції протесту, адже дані марші чужі для української культури та суспільства. Закликаємо не бути байдужими, активно захищати сімейні цінності та молитися, щоб Господь не допускав поширення та пропаганду аморальності в нашій країні!

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики  

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини