Вийшов переклад бестселера М. А.Білайлса для лідерів, що хочуть через біблійні принципи добитися змін у державі та у своїй сфері роботи
Новини Всеукраїнського Собору
29.06.2020
В Україні переклали та видали книгу “Христова стратегія навчання народів”, яка є бестселером та справжнім скарбом для лідерів різних сфер. Вона навчає, як лідерам через біблійні принципи добитися змін у різних сферах життя держави: державне управління, політика, місцеве самоврядування, бізнес, освіта, мистецтво/медіа, родина, медицина та ін. Автор - доктор філософії, відомий в багатьох країнах спікер та досвідчений управлінець Марк А.Білайлс.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Марк А. Білайлс - доктор філософії, президент організації «Глобальна мережа трансформації», історик і викладач американської релігійної культури, багато років обіймав посаду голови Комітету з історичних ресурсів Шарлотсвілля (місто в штаті Вірджинія). Багато років поспіль М.Білайлс навчав відомих лідерів християн у різних країнах світу.

Будучи президентом організації «Глобальна мережа трансформації» Білайлс є популярним оратором та тренером з питань лідерства та управління. Марк відвідав понад 60 країн та давав виступи перед парламентарями і лідерами високого рівня націй на тему віри та свободи, нині постійно працює з командами лідерів із трансформації суспільства в більш ніж 40 країнах світу.

Він створив міністерство освіти під назвою Providence Foundation у 1983 році та став співавтором популярних книг, таких як «Провіденціальна історія Америки» та «Протистояння Конституції: нагадування про християнський вплив на написання Конституції та Біблійні основи американського права та свободи». (Press Press Foundation).

Крім цього, Білайлс є редактором "Вибрані релігійні листи та документи Томаса Джефферсона" (America Publications, 2013) та зробив значний внесок до томів зібраних нарисів, таких як Релігія та Політична культура у Вірджинії (Rowman and Littlefield Publishers, 2000). 

Білайлс також є пастором з понад 35-річним стажем, у 1981 заснував Церкву заповіту Грейс у Шарлотсвіллі, штат Вірджинія. У нього з дружиною Ненсі троє дітей та п’ять онуків.

Читайте також: Вибори президента Польщі: лідирує Анджей Дуда, який об'явив війну ЛГБТ-ідеології та Стамбульській конвенції

Власним досвідом Марк А. Білайлс підтверджує ефективність стратегії описаної в своїй книзі  “Христова стратегія навчання народів”, яку на прохання багатьох українських лідерів переклали та видали в Україні. 

Книга написана з глибоким аналізом історії Церкви, прикладами і найкращими практичними стратегіями роботи в суспільстві. Розглядаються такі теми як Церква, Освіта (на прикладі шкіл, університетів і т.д) Політика, Бізнес (створення робочих місць, розвиток економіки) і Медицина. Книга насичена місцями з Біблії, що описують всі ці теми, які автор розкриває! Це не просто книга, це настільний підручник з практичною стратегією роботи у всіх сферах суспільства.

Дана книга для лідерів, які готові та хочуть впливати на суспільство, для церков, які усвідомлюють велике доручення Христа “ідіть і навчіть всі народи”. 

Книга отримала безліч відгуків як серед пасторів так і серед державних діячів. 

"Марк Білайлс глибоко розуміє і цінує соціально-економічну та культурну спадщину народів. Він ділиться біблійним поглядом на те, як Боо формував народи заради Своєї мети і слави. Своїми промовами він спонукає слухачів розмірковувати над духовною складовою необхідних змін у суспільстві. Його глибоке розуміння історичних і культурних коренів у розвитку народів допомагає нам відігравати свою роль у зміні суспільства. Я щиро його вам рекомендую.", – відгується преподобний канонік доктор Джеймс Вонг. 

Член парламенту Південно-Африканської Республіки Кеннет Мешу наголошує на актуальності і необхідності книг М.А.Білайлса: "Для нас ваші книги і навчання є чудовим ресурсом. Я вірю, що Господь роками готував вас бути помічником у розбудові нової демократичної Південно-Африканської Республіки". 

Рік тому д-р Марк Білайлс перебував в Україні та відвідав декілька міст, взявши участь в низці заходах: форумах, конференціях тощо.

Книга рекомендується для управлінців, пасторів, учасників Руху Реформації та Всеукраїнського Собору, громадських діячів і всіх християн, які прагнуть звершувати працю в суспільстві і виконати слова Ісуса "Ви світло для світу!"

Ціна однієї книги - 200 грн. Оптова ціна - 160 грн (30 шт).

Надсилання «Новою Поштою» після оплати або за домовленістю!

Телефон та вайбер для замовлень: 067-912-3070

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Новини Всеукраїнського СоборуКультура та творчість
Останні новини