Вступ 2020: як розрахувати середній бал атестата — інструкція
Суспільство
05.08.2020
Для того щоб подати заяву на вступ до вишу, вступнику необхідно порахувати середній бал додатка до свідоцтва про середню освіту. Також якщо вступник не може зареєструвати е-кабінет через певні помилки в документах (ім’я та прізвище, дата народження), не потрібно отримувати їхні дублікати, повідомляють у Міносвіти.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

У разі проблем необхідно надіслати на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua електронного листа.

У випадках, коли середній бал уже вказаний, його потрібно перевірити. Якщо він вказаний неправильно — документ про повну середню освіту є дійсним, але бал потрібно перерахувати і подати правильне значення.

Середній бал потрібно обчислити за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал обчислюється як середнє арифметичне всіх зазначених в додатку до свідоцтва оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)/зараховано», а також факультативи в загальну кількість не враховуються.

На допомогу вступникам розроблено калькулятор середнього бала документа про ПЗСО — ez.osvitavsim.org.ua, а також детальну інструкцію щодо подання електронних заяв — bit.do/ECabinet.

Приклад про те, як здійснити розрахунок, — за посиланням.

Читайте також: Вибух у Бейруті: 300 тисяч людей залишились бездомними

Для випускників минулих років оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином:

  • «3» відповідає «6»,
  • «4» відповідає «9»,
  • «5» відповідає «12».

У разі подання заяв в електронному вигляді вступник зазначає середній бал в особистому е-кабінеті в 12-бальній шкалі, а переведення в 200-бальну шкалу здійснюється системою автоматично.

Якщо після внесення середнього бала в е-кабінет вступник виявить помилку в розрахунку, він може самостійно її виправити до подання першої заяви.

Правильність обчислення перевірятимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Джерело: osvitoria

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Суспільство
Останні новини
Останні новини