Які спеціальності обирають абітурієнти у світі: рейтинг
Освіта і наука
21.06.2021
Які спеціальності у вишах всього світу найбільш популярні, повідомили за результатами світового рейтингу QS World University Ranking by Subject 2021 у виданні Top Universities

Експерти проаналізували понад 50 спеціальностей та з’ясували, куди вступають абітурієнти по всьому світу

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Інформатика та інформаційні системи

Найпопулярнішим напрямком за останній рік стала інформатика та інформаційні системи. Враховуючи прогрес технологій у світі, від штучного інтелекту до даних, експерти вважають, що ці напрями будуть і надалі запотребованими, пише osvitoria.media.

Техніка та технології

Тематична область інженерії та технології охоплює шість різних галузей техніки, зокрема й інформатику:

- інформатика та інформаційні системи,

- хімічна інженерія,

- цивільне та будівельне будівництво,

- електрична та електронна інженерія,

- машинобудування,

- нафтотехніка.

Бізнес та менеджмент

У трійку лідерів входить і дослідження бізнесу та менеджменту. Ці напрямки цього року викликали великий інтерес серед абітурієнтів.

Медицина

Так само минулого року через коронавірус найзатребуваніші стали випускники медичних вишів. Йдеться не лише про лікування пацієнтів з COVID-19, а й розробку та випробування вакцин. Експерти кажуть, що у світі завжди будуть потрібні кваліфіковані лікарі та медичний персонал.

Економіка та економетрика

Оскільки минулого року всі країни стикнулися зі зниженням економічної активності, через пандемію COVID-19, фахівці у сфері економіки також стали затребуваними.

Читайте також: Іспанська молодь запустила молитовну кампанію проти закону про евтаназію

Право

Напрям з акцентом на кар’єру та закон теж викликав інтерес серед вступників. Це наразі одна з найпопулярніших спеціальностей у багатьох країнах.

Механічна, авіаційна та виробнича техніка

П’ять різних галузей техніки включені до рейтингу найпопулярніших напрямків. Проте у тренді  машинобудування, авіаційна та виробнича техніка.

Зокрема, за останній рік затребуваними стали інженери в аерокосмічній, автомобільній промисловості та багатьох інших галузях.

Архітектура

Архітектура продовжує залишатися найпопулярнішою спеціальністю мистецтва та гуманітарних наук, який фігурує в рейтингах напрямків.

Мистецтво та дизайн

Мистецтво і дизайн став найпопулярнішим напрямком, попри те, що попередні кілька років він ніде не фігурував. Проте, за словами фахівців, для пошуку роботи у цій сфері треба враховувати два показника: репутацію вишу, який студент закінчив, та репутацію компанії, де працюватиме.

Бухгалтерський облік та фінанси

Одним з 15 напрямків соціальних наук та управління популярним став бухгалтерський облік та фінанси. Фахівці цих спеціальностей наразі теж є дуже затребуваними.

Джерело: osvitoria.media

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Освіта і наукаМолоде життяЄвропа та світ