Зменшено оплату за транспортування газу для громадян при відсутності споживання газу
Суспільні новини
13.02.2020
11 лютого 2020 року на засіданні НКРЕКП схвалено проект рішення, який удосконалює механізм визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

Про це йдеться на сайті Уряду. 

“Прийняття зазначеного проекту рішення НКРЕКП планується в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на нових побутових споживачів та побутових споживачів, які не здійснювали споживання природного газу в минулому газовому році.” - зазначено в повідомленні. 

Так, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

· 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

· 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

· 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року змінився порядок оплати за газ для всіх споживачів. Відповідно до нових правил вони будуть отримувати по 2 платіжки за газ (за спожитий газ та за транспортування газу). 

Однак найважливіше те, що в умовах оплати за транспортування газу прописано те, що у разі дати прострочення платежу – стягується штраф за кожен прострочений день у розмірі 100% вартості тарифу за день доставки.

____________________

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах, щоб першими дізнаватися актуальні новин:

Telegram-канал — t.me/ukrsobor

Facebook — https://www.facebook.com/ukrsobor/

Instagram — https://instagram.com/sobor_ukr

Суспільні новини
Останні новини