Американський пастор закликав народ покаятися за те, що зробили президента важливішим за Бога
Європа та світ
13.01.2021
Американський пастор закликав християн покаятися за те, що вони зробили президента важливішим, ніж Бог, у зв’язку з недавнім штурмом Капітолію США

Президент Національного іспаномовного об’єднання християнських лідерів і пастор церкви в Сакраменто, штат Каліфорнія, Семюель Родрігез сказав під час недільного богослужіння про те, що Америка повинна покаятися за те, що зробила президента важливішим, ніж Бог.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомляє svitogliad.com з посиланням на invictory.com та The Christian Post.

«Ми повинні покаятися за те, що дозволили ослу і слону (осел — символ демократичної партії США, а слон — символ республіканської) відокремити нас від Агнця, який помер на хресті, — сказав він. — Ми повинні покаятися за те, що голосували за людей, чия політика суперечить Слову Божому і Духу живого Бога. Ми повинні покаятися, щоб стати прикладом для наших дітей».

За словами пастора, він молиться за те, щоб замість заворушень прийшло пробудження, замість руйнувань зводилися вівтарі, замість конфліктів велися розмови, замість штурму Капітолію люди боролися зі злом, щоби замість страху народ жив під Богом.

Читайте також: Пенс відмовився застосовувати 25-ту поправку для усунення Трампа

Раніше у своїх проповідях Родрігес говорив, що якби Іоанн Хреститель жив сьогодні, то його б заблокували в соціальних мережах, тому що його послання про покаяння надто суперечливе.

Родрігес став не єдиним євангельським лідером, що засудив заворушення шостого січня.

Джон Хейг з Cornerstone Church назвав учасників заворушень бунтівним натовпом.

«Охороні довелося супроводжувати віцепрезидента Сполучених Штатів в безпечне місце з будівлі Капітолію. Були постріли. В Ротонді Капітолію застосували сльозогінний газ. Загинули люди… Це була пряма атака на закон. Напад на Капітолій був не проявом патріотизму, а справжньою анархією, — сказав Хейг. — Прокинься, Америка! США і демократія не можуть функціонувати без верховенства закону».

Джерело: svitogliad.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

 

Європа та світ
Останні новини