150 тисяч підписів за денонсацію Стамбульської конвенції подано до парламенту Польщі
Загрози та виклики
22.01.2021
Стамбульська конвенція — це документ радикально ідеологічного характеру, який через чорний хід вводить поняття ґендеру у польське законодавство. Парламенту Польщі надіслано 150000 підписів за закон про денонсацію скандальної конвенції та її заміну на Міжнародну конвенцію про права сім’ї

Підписи були зібрані за короткий час, незважаючи на карантинні обмеження та необхідність проведення збору підписів, дотримуючись санітарних норм.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Кампанія була ініційована Інститутом Ордо Юріс спільно з Християнським соціальним конгресом (Chrześcijański Kongres Społeczny). Ряд просімейних сил та організацій долучилися до нього, пише en.ordoiuris.pl.

Заява про реєстрацію законодавчої ініціативи громадян "Так — сім'ї, ні — статі" була подана до польського парламенту в серпні цього року. Офіційний збір підписів розпочався у жовтні. До 28 грудня було зібрано 150000 підписів.

Стамбульська конвенція, більш ніж через п’ять років після її ратифікації, досі є суперечливим документом. Документ базується на гендерній ідеології, яка сприймає жіночність лише як соціальну конструкцію, відірвану від біологічної реальності. Документ включає підхід до поняття сексуальності людини, який суперечить Конституції Польщі, зокрема статті 18 Основного Закону, яка захищає шлюб та сім'ю. Цей акт також порушує гарантовані конституцією права: виховувати дітей відповідно до власних переконань (ст. 48 Конституції Польщі), свободу совісті (ст. 53) та захищати права дітей (ст. 72).

Стамбульська конвенція використовує проблему домашнього насильства інструментально, щоб нав’язати державам радикальну ідеологічну перспективу. Його автори розглядають походження насильства у різноманітних ролях жінок та чоловіків, повністю ігноруючи фактичні причини цього явища, що підтверджуються дослідженнями. Документ не стосується таких проблем, як наркоманія, широкий доступ до порнографії, сексуалізацію молоді, чоловіків та жінок через порнографію.

Читайте також: Під прикриттям карантину МОЗ запровадив в Україні третю «невідому» стать

Статистика показує, що масштаби домашнього насильства є найвищими в країнах, які прийняли гендерну модель боротьби з насильством, таких як Швеція, Данія та Норвегія. З кожним роком конвенція викликає все більше сумнівів на міжнародній арені. Наразі цей документ не ратифіковано 13 державами Ради Європи. Угорщина, Словаччина та Болгарія не ратифікували цей акт через надзвичайну ідеологічну основу Конвенції.

Петиція пропонує замість гендерного документу розпочати роботу над міжнародною Конвенцією про права сім'ї. Прийняття цього закону дасть змогу захистити автономію сім'ї від надто масштабного втручання держави. Це також забезпечить запровадження ефективних рішень для протидії домашньому насильству.

«Парламент Польщі тепер зобов’язаний розпочати обговорення денонсації Стамбульської конвенції та її заміни позитивною альтернативою. Майбутнє нашої держави залежить від рішень польського парламенту: чи вибере він шлях істини, захист фундаментальних цінностей та прав людини, чи вибере іншу сторону, яка вже спричиняє жахливі наслідки на Заході Європи”, — підкреслила Кароліна Павловська, директор Центру міжнародного права Ordo Iuris.

Джерело: en.ordoiuris.pl

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Загрози та викликиЄвропа та світ
Останні новини
Останні новини