Білоруський архієпископ відлучив Лукашенка від церкви та оголосив йому анафему
Європа та світ
23.11.2020
Предстоятель Білоруської православної автокефальної церкви архієпископ Святослав Логін 22 листопада оголосив Олександру Лукашенку анафему

Як повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода», це сталося під час служби в соборі святого Кирила Туровського у Торонто, пише hromadske.radio.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

На богослужінні у соборі в присутності віруючих архієпископ Святослав Логін зачитав «Архієрейське послання з оголошенням анафеми колишньому президенту Олександру Лукашенку диктатору, вбивці і мучителю народу побожного білоруського».

«Ми відлучаємо від Святої Православної Церкви і проголошуємо анафему колишньому президентові Олександру Лукашенку, який носить християнське ім’я і належить Православній Церкві тільки за народженням, забороняє йому приступати до Тайн Христових, згадувати його в православних службах і молитвах до повного каяття перед Церквою і білоруським народом. Ми закликаємо тих, хто все ще служить його сатанинській владі, не підкорятися злочинним наказам, тому що в іншому випадку на Вас чекають прокляття Ваших нащадків в земному житті і пекло в небесному житті…» сказано у тексті документа.

Читайте також: “Байден підтримує політику, яка суперечить католицьким цінностям” - Архієпископ

У зверненні також йдеться про те, що архієпископ і священики Білоруської православної автокефальної церкви моляться «за здоров’я поранених і ув’язнених, а також за упокій вбитих мирних демонстрантів захисників Білорусі, чиї страждання і жертви не даремні, які надихають співвітчизників на протистояння злу та брехні заради добра, заради свободи і незалежності нашої Батьківщини».

Нагадаємо, білоруські силовики затримали майже 400 учасників акції протестів, яка відбулася по всій країні в неділю 22 листопада.

Джерело: hromadske.radio

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

Європа та світ
Останні новини