Євангельські баптистські об'єднання і союзи в США закликали підтримати Україну
Християнський світ
13.03.2022
Ряд баптистських об'єднань і союзів в США опублікували відкрите звернення до всіх християн щодо ситуації в Україні.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграмта Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини

Мир вам!

Цими словами ми вітаємо всі Церкви Христові.

Починаючи з 24 лютого, 2022 року, події на території України вказують на швидкий прихід Ісуса Христа, підтверджуючи слова Святої Біблії: "Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще" (Матвія 24:6). Як в період миру, так і під час війни, нашим обов'язком є проповідь Євангелія Ісуса Христа, заступницька молитва про мир, засудження гріха і протидія злу. Також ми, як християни, на основі вчення Біблії повинні відкрито давати свою оцінку подіям і вчинкам. 

Враховуючи сьогоднішню ситуацію, ми засуджуємо відкриту агресію Росії проти України, обстріли збройними силами Росії міст України, вбивство військовими Росії мирних жителів України: дітей, жінок і літніх людей. Зараз у вільному доступі є достатньо свідчень обстрілів житлових кварталів. Це засуджується Словом Божим як гріх і кваліфікується як злочин проти людей.

Ми засуджуємо війну, в якій вже загинули тисячі російських солдатів, гинуть українські воїни, мирні жителі, і особливо діти, піддаються бомбардуванням Київ, Харків, Маріуполь та інші міста і села України, люди сидять в бомбосховищах і знищуються лікарні і школи. 

Ми закликаємо в першу чергу церкви наших Об'єднань і союзів, а також усіх християн, молитися Господу за припинення агресії і встановлення миру в Україні.

Ми закликаємо проявляти свою громадянську позицію і звертатися до влади США, з проханням надання допомоги Україні в протистоянні агресії. А також посилення тиску на уряд Росії в припиненні бойових дій і виведенні військ з України.

Закликаємо християн проявити співчуття та допомоги постраждалим в Україні. Також ми, як християни, повинні берегти мир в наших сім'ях і церквах, уникаючи суперечок і конфліктів на грунті ставлення до війни. Закликаємо вас підняти свій голос у молитві для захисту України, без страху проповідувати Євангеліє Ісуса Христа, проявляти співчуття, прощення, доброту, любов один до одного і зберігати єдність в Тілі Христовому-Церкви!

Ваші у Христі

Роман Капран - Об'єднання українських євангельських баптистських церков у США

Павло Демяник - Західне Об'єднання українських баптистських церков у США

Іван Мілєєв - Тихоокеанське Об'єднання баптистських церков ЄХБ

Георгій Харлов - російсько-український Союз ЄХБ у США

Християнський світ
Останні новини
Останні новини