Британія скасує карантин для поїздок під час Різдва
Covid-19
23.11.2020
У Великій Британії загальні карантинні обмеження скасують до Різдва на два тижні, щоби сім'ї мали можливість відправитися в країни з підвищеним ризиком з "червоного списку" і відвідати родичів

Про це в понеділок оголосить британський міністр транспорту, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Telegraph.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Карантин буде скорочений з 14 днів до 5, якщо у відпочиваючих буде негативний результат через п'ять днів після повернення в країну.

Правила будуть змінені, щоб ввести новий п'ятиденний режим 15 або 16 грудня, при цьому люди будуть звільнені з карантину, як тільки вони отримають результати аналізів.

Читайте також: Лондонська поліція розігнала хрещення в церкві через карантинні обмеження

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон оголосить про послаблення коронавірусних обмежень на тиждень Різдвяних свят.

Також стало відомо, що Англія припинить національну ізоляцію 2 грудня і перейде до більш жорстких багаторівневих регіональних обмежень.

Джерело: eurointegration.com.ua

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Covid-19Європа та світ
Останні новини