Робота під назвою «Асамблея» створена 44-річним художником-скульптором Майклом Вісоккі. У 2007 році він був наймолодшим художником, обраним до Королівської Шотландської академії мистецтв та архітектури.
Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!
За словами Майкла, йому знадобилося два роки, щоб зробити хрести такими реалістичними, повідомляє svitogliad.com.
«Я сподіваюся, що подібний витвір мистецтва не залишить байдужими людей. Ідея різноманітності стилів нагадує мені численних парафіян, які відвідують церкву», – зізнався він.
Служитель церкви сказав, що він у захваті від цієї стіни: «Коли ви починаєте дивитися на стіну, це змушує вас замислитися і поставити питання, що таке хрест? Це чудово, бо хрест нагадує нам про Ісуса — серце християнської віри. Будівля тепер добре розпізнається людьми, стіну видно з прилеглого парку, і я думаю, що згодом вона стане місцем тиші, куди люди зможуть приходити, сидіти, мовчати та молитися. Я вважаю, що ми будемо проводити пасхальні заходи ззовні, якщо погода дозволить, з хрестами на задньому плані».
“Майкл стає все більш відомим скульптором, і я вважаю, що будь-хто, хто цікавиться сучасною скульптурою, знайде дорогу в Сент-Роллокс, щоб помилуватися його роботами”, – додав служитель.
Читайте також: Депутати з Київради вимагають від Кличка вибачитися за використання фасаду мерії для пропагування ЛГБТ
За даними Національної галереї, церкву Святого Роллокса названо на честь святого Роша, людини, яка народилася у Франції в 14 столітті. У період пандемії чуми в Італії він допомагав доглядати за жертвами «Чорної смерті», жертвою якої врешті-решт став і сам.
Протягом останніх 20 років церква Святого Роллокса очолює проєкт на підтримку осіб, які шукають притулку, та біженців з охоплених війною країн, таких як Косово, Боснія, Афганістан та Ірак. Багато людей, які зокрема народилися в африканських країнах, таких як Нігерія та Кот-д’Івуар, і шукали притулку, стали членами громади.
Відкриття будівлі церкви майже два роки тому в Сайххіллі поклало край складному періоду для парафіян, які у 2014 році змушені були залишити свою стару будівлю церкви на Фаунтейнуелл-роуд у зв’язку з відкриттям нової під’їзної дороги на цьому місці.
Джерело: svitogliad.com
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут.