Адвентисти провели День Біблії в Чернівцях
Християнський світ
29.11.2021
У неділю у Чернівцях на Центральній площі міста пройшов літературно-мистецький захід, приурочений до Міжнародного дня Біблії – свята, яке щороку у всьому світі відзначають 28 листопада

Дві години під час програми читали через підсилювач звуку книги Святого Письма, а в цей час молодь пригощала гарячим чаєм і кожен присутній мав змогу отримати примірник Нового Завіту від Українського Біблійного Товариства, яке для даної акції виділило 160 екземплярів.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Організатором заходу виступили віряни з чернівецьких адвентистських громад, пише slovoproslovo.info.

Розпочалася  програма з читання перших трьох розділів книги Буття, де містяться відповіді на головні питання буття: “Хто ми? Звідки ми? Куди ми йдемо?”. Потім звернули увагу слухачів на етичні настанови з Нагірної проповіді Ісуса Христа в 5-7 розділах Євангелія від Матвія. Згадали з присутніми відомі притчі Ісуса Христа з 15 розділу Євангелії від Луки.

Читали слова підбадьорення з Євангелії від Івана 14-16 розділів, Псалми та опис подій, які вказують на близькість Другого приходу Ісуса Христа з 24 розділу Євангелія від Матвія.

Читайте також: Пасторська онлайн-конференція об’єднала тисячі служителів ВСЦ ЄХБ

Цікавинкою заходу стала величезна Біблія, книги якої написані різними мовами світу, а українською – друге послання апостола Петра. Кожен бажаючий мав можливість зробити пам’ятне фото з цією унікальною Біблією.

Адвентисти традиційно популяризують здоровий спосіб життя, тому не оминули теми шкідливості алкоголізму, детально описаної у 23-му розділі Приповістей. Продовжили читати етичні повчання з Приповістей, Екклезіаста та послання до Якова.

Завершився захід молитвою за Чернівці.

Джерело: slovoproslovo.info

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

 

Християнський світВсе для церков
Останні новини
Останні новини