В Україні чверть дітей навчаються дистанційно
Освіта і наука
27.02.2024
В Україні 24% дітей навчаються дистанційно, найбільше у східних та південних регіонах.

Про це свідчать результати пілотного дослідження добробуту дітей в Україні після двох років повномасштабного вторгнення «Індекс майбутнього», які презентовані в «Українському домі».

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

«В умовах війни дистанційне навчання залишається актуальним для значної частки дітей, і фактично кожен п'ятий учень в Україні в цьому році навчається дистанційно. Тут присутня суттєва регіональна диференціація, оскільки ми бачимо, що діти на Сході та Півдні набагато більше навчаються онлайн, аніж діти з інших регіонів», - сказав головний аналітик дослідження Владислав Шиманський, пише ukrinform.ua.

Так, 24% дітей в Україні навчаються онлайн. Найбільше - у Запорізькій, Луганській, Херсонській та Харківській областях.

Він зазначив, що 55% батьків «дуже добре чи добре» оцінюють умови для онлайн навчання. Батьки дітей зі Сходу (22%) частіше вказували на погані умови, ніж батьки з інших макрорегіонів (14%).

Також, згідно з дослідженням, рівень знання математики системно нижчий за рівень знання української та англійської мови по всій Україні.

Дослідження розроблено за ініціативи Фундації Олени Зеленської та Київської школи економіки і за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Дані для дослідження збиралися з п’яти різних джерел: державних джерел, відкритих джерел, кількісного опитування дітей, інтерв’ю з експертами та людьми, які виховувалися в системі інституційного догляду.

Онлайн-опитування проводилося серед репрезентативної вибірки населення України віком 10–17 років. Було проведено 1313 інтерв'ю по всій Україні (окрім тимчасово окупованих територій України до та після 24 лютого 2022 року).

Результати цього пілотного дослідження стануть основою для розробки державної політики, спрямованої на поліпшення умов життя та майбутнього дітей в Україні.

Джерело: ukrinform.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Освіта і наукаМолоде життяАналітикаСуспільство
Останні новини
Останні новини