Діти до 6 років не мають користуватися ґаджетами, після чого вони можуть проводити час за екраном не більше 30-60 хвилин на день. Адже коли в руки хлопчиків та дівчаток потрапляють телефони, вони найчастіше перебувають у найпримітивніших видах дозвілля, як-от ігри, серіали та соціальні мережі.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Про це розповів відомий французький нейробіолог Мішель Демюрже в інтервʼю ВВС, пише OBOZ.UA. Він зазначив, що до шести років не варто показувати дітям навіть мультфільмів.
"Що ж до загальних рекомендацій, то до шести років ідеальний варіант – жодних екранів (це не означає, що ви не можете час від часу дивитися з дітьми мультфільми). З шести років, обираючи правильний контент та за дотримання режиму сну, – пів години або навіть година на день", – розповів Демюрже.
Крім того, він не радить, аби діти мали час перед екранами перед школою, ввечері перед сном або під час спілкування з іншими людьми. Окрім того, у спальнях не мають бути телевізори.
За словами фахівця, наразі це проблема, адже батьки постійно підключені до своїх смартфонів та планшетів.
За останніми результатами дослідження, дворічні діти в середньому проводять час за екранами майже три години на день, восьмирічні – близько п'яти, підлітки – понад сім годин.
"Це означає, що до 18 років наші діти проведуть перед екранами 30 шкільних років або 16 робочих, працюючи повний робочий день", – зазначає Демюрже.
Джерело: OBOZ.UA
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут