Топ-10 кращих фільмів 2023 року про віру
Культура і творчість
11.12.2023
Проєкт Movieguide, який допомагає сім'ям орієнтуватися у ЗМІ про розваги та культуру за допомогою детальних оглядів, корисних та надихаючих статей, вибрав 10 найкращих фільмів про віру, які вийшли у 2023 році

«Християнські фільми вплинули на касові збори в 2023 році, знайомлячи глядачів з Євангелієм і поширюючи Слово Боже. Від блокбастеру «Звук свободи» до несподіваного успіху «Сліпого». Це був знаменний рік для релігійних фільмів», - йдеться на сайті Movieguide. Про це повідомляє inVictory.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

ТОП-10 фільмів про віру від Movieguide

Революція Ісуса / Jesus Revolution

Сюжет заснований на реальній історії та розповідає про групу хіпі та антивоєнних протестувальників, які очолили національне духовне пробудження у 1970-х роках.

Звук свободи / Sound of Freedom

Історія колишнього урядового агента, який ризикуючи життям, намагається врятувати сотні дітей від секс-торгівлі.

Хілл / The Hill

Байопік (фільм-біографія; художній фільм, заснований на біографії реальної людини) про бейсболіста Рікі Хілла, який долає свій фізичний недолік, щоб стати гравцем Головної ліги бейсболу.

Сліпий / The Blind

Історія життя Філа Робертсона - патріарха з серіалу «Duck Dynasty» (американське реаліті-шоу. Серіал розповідає про життя сім'ї Робертсонів, які досягли успіху завдяки своєму сімейному бізнесу. Чоловіки Робертсона відомі своїми довгими бородами і консервативними, євангельськими, християнськими поглядами). З самого дитинства, до одруження та створення сім'ї, внутрішні демони Філа ледь не руйнують його сім'ю, доки візит проповідника не змінює його життя назавжди.

Після смерті / After Death

Документальний фільм, у якому з наукового погляду розглядається досвід близької смерті. Люди діляться своїми особистими історіями про відвідання потойбічного світу з точними деталями обставин, що супроводжують їхній досвід.

Божественний інфлюєнсер / Divine Influencer

Розбещена впливова дівчина в соціальних мережах, втративши фінансову підтримку батьків, влаштовується на роботу в притулок для жінок, де вона вчиться допомагати іншим, відкриває Божий план для свого життя і незабаром дізнається справжній сенс впливу.

Криза ідентичності / Identity Crisis

Історія про сором'язливу студентку, яка використовує комп'ютер для клонування свого сміливішого образу. Коли клон заволодіває її життям, дівчина розуміє, що їй необхідно знайти впевненість у собі, щоб стати самою собою.

Подорож до Віфлеєму / Journey to Bethlehem

Мюзикл про Різдво Христове, який по-новому розповідає про народження Ісуса. Незважаючи на те, що історія розповідається через музичні номери та вистави, творці фільму ставляться до теми з благоговінням.

Сімейний табір / Family Camp

Комедія про дві полярно різні сім'ї, які борються за бажаний трофей у християнському таборі.

На крилі та молитві / On a Wing and a Prayer

Після несподіваної загибелі пілота, головний герой повинен посадити літак і врятувати всю свою сім'ю від небезпеки. Фільм заснований на реальних подіях.

Джерело: inVictory

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Культура і творчість