На Берлінському кінофестивалі тепер не буде чоловічих та жіночих нагород. Замість них ввели гендерно-нейтральні
25.08.2020
Берлінський кінофестиваль з 2021 року відмовиться від нагород за кращу жіночу та чоловічу ролі. Замість них присуджуватимуть «Срібних ведмедів» за кращі головну роль та роль другого плану

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомила пресслужба фестивалю 24 серпня, пише hromadske.ua.

Там зазначають, що такі нагороди є гендерно-нейтральними.

«Ми вважаємо, що скасування поділу нагород за ознакою статі — це сигнал до більш гендерно-чутливого розуміння в кіноіндустрії», — зазначили керівники «Берлінале» Марієтта Ріссенбек і Карло Шатріан.

Як відбуватиметься Берлінський кінофестиваль у 2021 році

Організатори повідомили, що кінофестиваль відбудеться у звичайному форматі, але відповідно до правил та обмежень щодо поширення коронавірусу, які діятимуть.

Зазначимо, що цьогорічний 70-тий «Берлінале» не скасовували через коронавірус, оскільки традиційно провели його наприкінці лютого, ще до епідемії COVID-19 у Європі.

Читайте також: Нідерланди видаляють поле «стать» з документів, що посвідчують особу дитини та дорослих

Наступного року, окрім нагород за головну роль та роль другого плану, вручатимуть ще шість: кращий фільм, кращий сценарій, кращу режисуру, гран-прі журі фестивалю і приз журі, а також нагороду за видатні досягнення в кіно.

Берлінський кінофестиваль є одним з найбільших у Європі на ряду з Венеційським та Каннським. Заснований він у 1951 році. Нині «Берлінале» вважають найбільш відвідуваним кінофестивалем світу. Журі приділяє особливу увагу тому, щоб на ньому були представлені фільми з якомога більшої кількості країн.

Одночасно з «Берлінале» функціонує Європейський кіноринок (EFM), який є одним з найважливіших місць зустрічі знавців у сфері кіноіндустрії. Він обслуговує дистриб'юторів, покупців фільмів, продюсерів, фінансистів та агентів.

Загалом у кінофестивалі, EFM і інших супутніх заходах участь беруть близько 20 тисяч професіоналів з понад 130 країн. 

Борис Ткачук

Джерело: hromadske.ua

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

 

Останні новини
Останні новини