Нідерланди видаляють поле «стать» з документів, що посвідчують особу дитини та дорослих
23.08.2020
Голландці більше не вказуватимуть в документах, що посвідчують особу, стать, яка до цих пір зазначалась в полі «чоловік», «жінка» або «X». Така вимога наразі вважається «непотрібною» і заважає громадянам «вільно формувати свою власну ідентичність»

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Нововведення, яке набере чинність з 2024 року, стосується національних документів, що посвідчують особу в Нідерландах, але не розповсюджується на паспорти, які видаються за європейськими правилами.

У листі, надісланому до парламенту, міністр освіти та уповноважена з питань емансипації Інгрід Ван Енгельшовен пояснила, що її план дій щодо «обмеження непотрібної статевої реєстрації, коли це можливо», міститиме інструкції щодо вимог, коли саме потрібно запитувати та використовувати інформацію про стать людини.

Читайте також: Протестанти Одеси просять владу міста не допустити проведення гей-параду

Дослідження, проведене університетом Утрехта, показало відсутність значних наслідків через відмову використовувати стать, хоча в ньому визнається необхідність додаткових заходів інформування поліції, жандармерії та інші країн про те, що посвідчення особи на нідерландській мові більше не міститиме поле стать.

Помітка «чоловік», «жінка» або «X» (для нейтральної статі) зберігатимуться в голландських паспортах, як того вимагає регламент Європейського Союзу та міжнародні договори, за яким паспорт може вважатися проїзним документом для подорожей по всьому світу.

Ван Енгельшовен наголосила на важливості того, щоб «громадяни могли вільно формувати свою власну ідентичність та повідомляти її з повною свободою та безпекою», а вилучення статі є «важливим кроком» до досягнення цієї мети.

За матеріалами web24.news

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!