Гроші замість "бейбі-боксів": батьки будуть отримувати матеріальну компенсацію
Сімейне служіння
29.07.2020
Замість "пакунку малюка" батьки зможуть отримати цільову грошову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 29 липня, повідомляє life.pravda.com.ua.

Проект розроблено за ініціативою Міністерства соціальної політики. Він діятиме протягом 2020-2021 років.

"Пакунки, які ще залишилися в регіонах, будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки із 5 тисячами гривень для закупівлі дитячих товарів замість "пакунку малюка", який, за словами породіль, не завжди відповідав потребам та побажанням. Тому зараз вони зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет", зазначає прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Читайте також: Релігійні лідери США просять Демократичну партію змінити ставлення до абортів

Проект передбачає, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у "ПриватБанку" із спеціальними режимом використання. 

"Батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль", зазначає міністр соціальної політики Марина Лазебна. 

Передбачається, що до реалізації проекту будуть залучені заклади роздрібної торгівлі, які також будуть забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації. 

Дарія Поперечна

Джерело: life.pravda.com.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

Сімейне служінняСоціальне служінняСуспільні новиниУкраїна
Останні новини