«Я став найщасливішим наркоторговцем у світі». Історія ексзлочинця, який прийшов до Бога
Надихаючі історії
13.10.2021
Клод Джексон розповсюджував наркотики з юного віку. Гроші, автомобілі, розкіш, – в його житті було все, окрім Бога і миру в серці. Але одна зустріч змінила все.

«Бог приголомшливий. Він дійсно виконав неймовірну роботу в моєму житті», – каже він.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це йдеться на svitogliad.com.

«Я народився і виріс на півдні Лондона в «неспокійній» сім’ї. Домашнє насильство у нас якось уживалося з релігійністю батька, хоча і вона виявлялася лише час від часу.

Раз на кілька місяців він діставав Біблію і вимагав, щоб ми всі сіли за обідній стіл, поки він читав Псалом. Одного разу він оголосив, що ми всі йдемо на п’ятидесятницьке служіння в Бірмінгемі. Так що ми сіли в машину і їхали три години, але це було лише один раз.

Коли мій старший брат пішов з дому, він став торгувати наркотиками. Коли б він не з’являвся, то розповідав історії про багатство і пригоди. У нього завжди були найновіші кросівки Nike Air, і я, звичайно, хотів бути схожим на нього, коли виросту. Мені було всього шість років, коли він заявився додому з пістолетом. Він дозволив мені потримати його – я це добре пам’ятаю.

Коли мені виповнилося вісім, мій брат вже був за гратами. Ми приїхали провідати його, і це було схоже на те, як побачити свого супергероя в клітці. Коли я йшов, то мені довелося відвернутися, щоб він не бачив моїх сліз і не подумав, що я слабкий. Коли ми вийшли в коридор, мама закрила обличчя і теж заплакала.

У підлітковому віці навчання взагалі перестало мене хвилювати, і я почав продавати цигарки школярам. З 15 років я торгував марихуаною, потім кокаїном, а до 25 років – героїном. У мене було багато грошей і багато автомобілів.

До 20 років я був настільки захоплений цим способом життя, що мені було глибоко наплювати на інших людей. Я був упевнений, що навколо тваринний світ – мене оточували жахливі, нелюдські речі. Я знав гвалтівників і згвалтованих, вбивць і їх жертв. І мене це не бентежило, я збирався заробити максимальну кількість грошей будь-якими доступними способами.
Сам я ніколи не вживав наркотики, тому що бачив, якої шкоди вони приносили людям, які їх вживали.

Через кілька років я зрозумів, що для мого «способу заробітку» не завадить прикриття, тому я почав займатися волонтерством, наставляючи малолітніх злочинців.

Мій керівник з волонтерської роботи був найбільш врівноваженою і скромною людиною. Одні мої джинси коштували більше, ніж весь його гардероб. Пам’ятаю, як ми зібралися в одному місці для навчання командній роботі – я приїхав на кабріолеті, а він на велосипеді.

Ця зустріч почалася з так званого «криголаму», на якому потрібно було сказати про себе щось таке, чого більше ніхто не знав.

Я подумав, що цей менеджер міг би сказати: «Я граю вечорами в Dungeons and Dragons». Але він дістав з кишені маленьку коробочку, відкрив, а всередині було розп’яття. І він сказав: «Чого ви не знаєте про мене, так це те, що я – християнин і Ісус змінив моє життя».

Читайте також: Тренінг для пасторів-місіонерів про виховання нового покоління лідерів пройшов в Ірпені

Я був вражений. Я багато чого робив у житті – стріляв з рушниці, брав участь у боях на ножах, все життя привчав себе не боятися. А цей хлопець встав у своїх дешевих штанах, вийшов перед сотнею людей і показав хрест. Не знаю, чи було йому страшно, але це виглядало дуже круто, коли він заявив про свою віру в Ісуса. Це було набагато більше, ніж я міг коли-небудь зробити.

І мені стало цікаво, що рухає цією людиною. Так що потім я пристав до нього з розпитуваннями, і він запропонував мені пройти Альфа-курс (програма практичного знайомства з християнством, – ред.).

Ніколи не забуду, як я вперше опинився на зустрічі Альфа-курсу. Щоб ви розуміли, в моєму світі люди не віталися з незнайомцем і тим більше не дивилися йому в очі. А ці люди були настільки доброзичливі!

На другій зустрічі я, увійшовши, простягнув руку одній дамі, щоб потиснути її, а вона обняла мене. Я був у шоці. Пам’ятаю, як подумав: здається, мене ніколи не обіймали.

На тій зустрічі ми разом подивилися відео, і вони сказали: «Якщо ви хочете запросити Ісуса в своє життя, то можете зробити це прямо зараз». Я помолився, сказавши: «Увійди в моє життя, Ісус, і зроби те, що, за словами цих людей, Ти можеш робити». І в той момент я відчув, як мене охопила якась гостинна присутність.

Наступного дня я прокинувся в неймовірному настрої. Я багато років не був таким щасливим і радісним. Навколишні відразу помітили в мені зміну. Схоже, я був найщасливішим наркоторговцем у світі!

Я пішов займатися своєю звичайною справою – зважувати наркотики. І вперше за багато років я дивився на цей пакет і подумав: це що, мій внесок у суспільство? Це ж божевілля! Я отруюю людей!

Тепер я розумію, що в той момент Святий Дух почав преображати мене.

До кінця Альфа-курсу Бог зробив таку величезну роботу в моєму серці, що я пішов і сповідався в усьому священнику. Він вислухав мене і сказав: «Добре, Клод, тобі доведеться припинити це і знайти роботу, чи не так?» От і все. Я вимкнув свої телефони і з того часу не вмикаю їх.

Коли я став християнином, мій старший брат, якого я обожнював, вирішив, що я зійшов з розуму. Ми з ним більше не спілкуємося і це розбиває мені серце, але це на краще.

Бог приголомшливий. Він дійсно виконав неймовірну роботу в моєму житті. Тепер я служу в церкві, і тому, якщо Бог дозволить, я стану священником в англіканській церкві».

Джерело: svitogliad.com

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Надихаючі історіїЄвропа та світ
Останні новини
Останні новини