ООН закликала заборонити церквам та психологам допомагати ЛГБТ повернутися до природної статі
17.06.2020
Організація Об'єднаних Націй оприлюднила звіт, в якому закликала країни всього світу заборонити практику конверсійної (репаративної) терапії, спрямованої на духовну та психологічну допомогу гомосексуалістам, лесбіянкам та бісексуалам розібратися в собі та повернутися до гетеросексуальної орієнтації (природної статі)

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Враховуючи, що основними організаціями, хто надають духовну допомогу представникам ЛГБТ, є церкви, то зрозуміло, що даний заклик ООН торкнеться в першу чергу церков. І не виключено, що запрошення представника ЛГБТ до церкви та духовні консультації з ним можуть трактуватися як репаративна терапія та каратися законом, якщо таке рішення прийме держава.

Ряд медиків, провідних світових психологів вважають гомо- та бісексуальний потяг психічним розладом, який треба лікувати, надаючи таким людям психологічну допомогу. Численні дослідження показують, що гомосексуалісти скоюють спроби самогубства значно частіше ніж гетеросексуали. А значить, їм потрібна психологічна допомога, часто просто розібратись в собі, в причинах або психологічних травмах, які вплинули на їх сексуальний потяг.

Репаративна терапія, яка так лякає представників ООН, це є фактично психологічне консультування, що проводиться в формі співбесіди. Сотні тисяч осіб, пройшовши таке консультування, позбулися своїх комплексів, повернулися до гармонійного та повноцінного життя та позбавилися одностатевого потягу.

Читайте також: Верховна Рада проголосувала внести в порядок денний сесії законопроект 3316, а 17 червня Комітет оперативно розгляне його для підготовки на голосування у Парламенті

Велику роботу з представниками ЛГБТ проводять релігійні організації, які надають їм духовну допомогу в рамках богослужінь, консультацій, особистих розмов, інших релігійних заходів.

Цією заявою ООН фактично закликає позбавити сотні тисяч людей, які страждають від психологічних розладів, отримувати медичну та духовну допомогу, яку вони потребують, не думаючи про наслідки такого кроку. Парадоксальним є те, що забороняється також допомога тим представникам ЛГБТ, які самі просять про допомогу. Тобто пропонується одностороння заборона церквам, психологам, психіатрам надавати духовну та психологічну допомогу представникам ЛГБТ у поверненні до природньої статі. Фактично рекламувати через сексуальну освіту одностатеві стосунки можна, а от вести духовну роботу з представниками ЛГБТ та проповідувати їм ні!

У Німеччині нині передбачені штрафи за організацію (репаративної) терапії до 30 тисяч євро.  

На даний момент репаративну терапію використовують щонайменше в 68 країнах світу. Заборонена вона в 5 країнах: Мальта, Бразилія, Еквадор, Тайвань і Німеччина.

Як повідомлялося раніше, ЛГБТ-спільнота хоче заборонити церквам в Україні допомагати гомосексуалістам, що хочуть повернути природню стать

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

За матеріалами nbcnews.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

Останні новини
Останні новини