Рада Церков закликає до створення міжконфесійних духовних рад в областях і містах
Все для церков
10.06.2021
У Фастові Київської області відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, де було узгоджено ряд заходів у 2021 році та важливі рішення у напрямку міжконфесійного діалогу.

В рамках засідання мер Фастова Михайло Нетяжук розповів про наміри місцевої релігійної спільноти утворити місцеву міжконфесійну раду, задля позитивного діалогу між представниками різних конфесій та державою.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Очільники церков підтримати дане рішення та закликали утворювати місцеві ради церков і релігійних організацій як громадські спілки (зі статусом юридичної особи чи без нього).

Крім цього, в рамках заході Члени ВРЦіРО затвердили порядок заходів з відзначення 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій:

17 червня - наукова конференція

24 червня - урочисті заходи та засідання Всеукраїнської Ради Церков

Також Всеукраїнська Рада Церков прийняла Звернення щодо розв’язання проблеми невинно засуджених, де зазначається наступне:

Оскільки в Україні не залишилось жодної правової процедури, передбаченої для виправлення судових помилок, закликаємо Президента України та Верховну Раду України якнайшвидше прийняти законопроєкт, який дасть можливість звільнення безневинно засуджених громадян України з несправедливої неволі та виконати найважливіше завдання – повернути надію та віру у справедливість для громадян України!

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає владу та парламент на законодавчому рівні створити можливість переглядати вердикти, які є сумнівними чи є факти незаконного збору доводів, катувань.

За матеріалами: irs.in.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Все для церковХристиянський світ
Останні новини
Останні новини