Рада пропонує «прикріпити» дитсадки до домашніх адрес
Все для сімей
02.03.2021
Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №4604 «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» щодо забезпечення територіальної доступності дошкільної освіти», яким закріплюється можливість зарахування дітей до садочка, який наближчий до дому.

Як передає кореспондент Укрінформу, за відповідне рішення проголосували 345 народних депутатів.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Законопроєктом пропонується доповнити Закон «Про дошкільну освіту» статтею 14-2, якою передбачити, що до дитячих садочків у першу чергу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування відповідного дитячого садочка підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які є в цьому садочку або дітей працівників цього дитячого садочка.

Читайте також: Новий “смертельний” челендж серед підлітків - наростає загроза масового самогубства 3 березня

У другу чергу зараховуються діти, які не проживають на території, де розташований цей садочок.

У разі, якщо у дитячому садочку не вистачатиме місць для дітей, які мають право на зарахування у першу чергу, їхнім батькам має бути запропонований перелік дитячих садочків, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних їх батьками дитячих садочків.

Джерело: ukrinform.ua

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Все для сімей
Останні новини