Українцям у Євросоюзі продовжили безкоштовний роумінг іще на рік
Європа та світ
10.07.2024
Мобільні оператори - 22 європейські та 7 українських - продовжили безкоштовні дзвінки в роумінгу для українських біженців у країнах ЄС ще на 12 місяців
Така інформація оприлюднена у вівторок на сайті Європейської комісії.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

«Європейська комісія вітає п'яте продовження ще на 12 місяців добровільної угоди про роумінг між 22 європейськими та 7 українськими телекомунікаційними операторами, яка має на меті забезпечити біженцям з України можливість залишатися на зв'язку», - йдеться у заяві, повідомляє ukrinform.ua

Як зазначається, доступні дзвінки дозволяють українцям, які шукають притулку в Європі через розв’язану Росією війну, перебувати на зв’язку з рідними й друзями в Україні та навпаки.

Останні дані, надані Органом європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC), свідчать про ефективність підписаної угоди між операторами в ЄС та в Україні.

Єврокомісія також закликала інших операторів долучитися до угоди.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн привітала продовження безкоштовного роумінгу між ЄС та Україною. За її словами, «телефонний зв'язок під час війни - це рятувальне коло, яке поєднує людей, які шукають притулку в Європі, з тими, хто залишився на фронті».

Як повідомлялося, у квітні 2022 року телекомунікаційні оператори з ЄС та України вперше підписали спільну заяву про скоординовані зусилля щодо забезпечення та стабілізації доступного або безкоштовного роумінгу та міжнародних дзвінків між ЄС та Україною.

У квітні 2023 року Комітет асоціації Україна-ЄС ухвалив її пропозицію про приєднання України до правил ЄС щодо роумінгу.

Минулого місяця Президент Володимир Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з Європейським Союзом.

Джерело: ukrinform.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Європа та світСуспільство
Останні новини
Останні новини