США посилюють правила в’їзду до країни. Що варто знати
Суспільство
23.01.2021
Президент США Джо Байден запровадив нові вимоги щодо подорожей до США.

Згідно з новим указом, після прибуття до США всі подорожуючі, включаючи громадян США та осіб із посвідкою на проживання в країні, повинні будуть дотримуватись самоізоляції строком до 10 днів. Байден дав вказівку відповідним регуляторним органам США протягом двох тижнів визначити вимоги до карантину і методи контролю за ним а також механізм відслідковування контактів прибулих. Після напрацювання механізму, вимогу стосовно карантину буде введено у дію. Про це йдеться на сайті Голос Америки

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

З 26 січня починає діяти ще одна нова вимога, запроваджена Центрами США з контролю над захворюваннями (CDC) для пасажирів міжнародних авіарейсів, які прибувають до США. Тепер пасажири повинні будуть надати підтвердження негативного тесту на COVID-19. Тест має бути зроблено не раніше ніж за три дні до перельоту. Підтвердження негативного результату потрібно буде надати представнику авіалінії перед посадкою на літак. Якщо пасажир не надасть такого підтвердження, авіалінії мають не допустити його на посадку, йдеться в повідомленні CDC.

Вимога не поширюватиметься на пасажирів, які подорожують через аеропорти США транзитом а також дітей до 2 років.

Байден оголосив про намір закріпити рішення CDC указом, після того, як протягом наступних двох тижнів, регуляторні установи США конкретизують вимоги до тестування, включно з тими видами тестів, які будуть прийматись, формою подачі результатів тесту, передбачать правила для пасажирів авіарейсів з країн, де немає можливості провести тести.

У четвер Байден також підписав указ із вимогою для всіх пасажирів літаків, потягів, громадського транспорту, що курсує між штатами, носити маски. Основні американські авіалінії ще з травня 2020 року запровадили вимогу для пасажирів носити маски на рейсах. Однак, співробітники авіаліній скаржились, що за відсутності відповідної урядової вимоги, працівникам авіаліній було важко забезпечити дотримання режиму носіння масок пасажирами.

Раніше цього місяця Федеральна авіаційна адміністрація США оголосила про посилення покарання за агресивну поведінку та порушення правил під час перельотів.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Суспільство
Останні новини