ТОП-5 настільних ігор, через які можна розповісти про Христа
Християнський світ
04.03.2021
Християнська команда yesHEis опублікувала топ-5 різних настільних ігор, завдяки яким можна почати розмову про Христа.

Коли людина, яка не знає Бога вперше прийшла на домашню групу з вивчення Біблії, їй буде складно, так як поряд багато людей, яких вона може не знати. Тому багато хто практикує проведення ігор на початку, аби ближче познайомитися та так розпочати розмову про любов Господа.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

За матеріалами видання Слово про Слово.

1.Криголам

Учасники гри витягують картки з різними питаннями та по черзі розповідають факти про себе, спогади, переваги, мрії, хобі, точку зору. Іноді потрібно буде виконувати конкретні завдання по ходу і відповідати на питання з вікторини. Суть гри – уважність до інших учасників і стратегія. Гра допоможе познайомитися з новими людьми й дізнатися про них ближче, особливо, якщо вони вперше на домашній групі з вмвчення Біблії.

2. Кодові імена

Це чудова суміш шпигунських стратегій, асоціативних загадок і командних рішень. Комунікація і довіри – головна фішка цієї настільної гри. Після цієї гри можна почати діалог про те, що, як в грі потрібно довіряти капітанові й своїй команді, так і в житті необхідно довіряти Богу.

3. Real life або Справжнє життя

Це гра про життєві пріоритети. Ви зможете програти різні сценарії свого життя і наочно побачити наслідки своїх рішень. Самі сценарії в цій настільній грі пропонуються різні, як легкі, так і ті, на які в реальному житті важко зважитися: позитивні виклики й негативні спокуси. У підсумку, ви з друзями зможете почати діалог про життя, свої цінності й про те, яке місце в житті займає Христос.

4. CV або хід життя/все життя – гра

Ще одна гра про наслідки рішень, цінностях і життя. Потенційні й випадкові сценарії – чудовий привід замислитися про цінність свого справжнього життя і її потенціал. А справжній потенціал і щастя буття можна знайти в присутності Бога.

5. Dixit або Він сказав

Ілюстрації коштують тисячі слів. Хочеш дізнатися своїх друзів ближче? Тоді спробуй зрозуміти те, як вони бачать світ. Також це спрацює і з друзями, які перший раз прийдуть на домашку. Гра проста і на асоціації, а головне – з дуже гарними ілюстраціями.

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Християнський світ
Останні новини