У Європі продовжує зростати середній вік народження жінкою першої дитини
Загрози та виклики
03.03.2021
Криза маскулінності, соціальна прийнятність позашлюбного сексуального життя і знецінення самого шлюбу, контрацептивна ментальність, нав’язування думки про необхідність вищої освіти та стрімкої кар’єри – все це призводить до того, що європейські жінки починають народжувати дітей у досить пізньому віці. Причому ця тенденція посилюється.

Згідно нових даних Євростату з інформацією за 2019 рік середній вік народження першої дитини у ЄС коливається від 26,3 року для жінок у Болгарії до 31,3 року в Італії. Про це йдеться на сайті politteo.online

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Узагальнений показник по країнах ЄС становить 29,4 року.

Найбільше показник народження першої дитини змінився у Естонії: якщо у 2015 році жінки народжували в середньому у віці 27,2 року, то у 2019 – вже 28,2 року. Схожа тенденція також у Литві та Люксембурзі. А от у Словаччині та Словенії за той самий період середній вік народження першої дитини зріс лише на 1-2 місяці. 

Найнижчий вік народження першої дитини – у жінок з Болгарії та Румунії: 26,3 та 26,9 року відповідно, тоді як найвищий – в Італії, Іспанії та Люксембурзі: більше 31 року.

Читайте також: Три негативних батьківських сценарії, які впливають на стосунки у дорослому віці

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Загрози та виклики
Останні новини