Їхали на богослужіння: автобус впав з мосту, загинули 45 паломників. Як чудом вижила дівчинка?
Європа та світ
30.03.2024
У південноафриканській провінції Лімпопо сталася автокатастрофа, внаслідок якої загинули 45 людей: з мосту впав автобус із паломниками, що прямували з Ботсвани на великодню службу до міста Моріа

Імовірно, водій втратив керування, і автобус врізався в огорожу, проломив її і впав в ущелину з висоти близько 50 метрів. Повідомляє ВВС Україна.

Це сталося на гірському перевалі Маматлакала між містами Мокопане й Маркен, приблизно за 300 км на північ від Йоганнесбурга, повідомляє південноафриканський громадський мовник SABC.

З усіх, хто був в автобусі, вижила лише восьмирічна дівчинка. Вона зазнала серйозних травм, але перебуває в стабільному стані. Її порятунок це диво, яке не можуть пояснити рятувальники. мабуть хтось палко молився за неї...

"Ми припускаємо, що в момент, коли автобус зіткнувся з бар'єром на мосту, дівчинку викинуло з автобуса, і тому вона змогла вижити", - сказав ВВС офіційний представник південноафриканського міністерства транспорту Солін Мсібі.

Влада каже, що на дорозі було багато крутих поворотів

 ФОТО,REUTERS

Після катастрофи, що сталася 28 березня, розпочалася рятувальна операція, яка тривала до ранку п'ятниці. З ущелини дістали тіла загиблих, однак лише дев'ять з них вдалося ідентифікувати. Оскільки внаслідок зіткнення автобус спалахнув, рештки багатьох жертв катастрофи були пошкоджені.

Міністр транспорту ПАР Сіндісіві Чікунга розповів виданню eNCA, що дорога, з якої впав автобус, має безліч "крутих поворотів, дуже гострих кутів". "Я б не радив обирати цю дорогу водіям великих транспортних засобів, як-от автобусів чи вантажівок", - каже міністр.

 
Місце катастрофи
Європа та світ
Останні новини
Останні новини