Як захистити дитину від небажаного контенту в ТікТок: інструкція
Все для сімей
21.04.2021
Через проблеми із приватністю та дорослим контентом ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків

Який нагляд має на увазі TikTok?

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише svitogliad.com.

Автоматична приватність профілю

Якщо дитина зареєструвалася й чесно вказала вік, наприклад, від 13 до 16 років, то із січня 2021 року TikTok автоматично робить її профіль приватним. Це означає, що переглядати відео користувачів молодше 16 років зможуть лише ті, кого схвалив власник сторінки.

Також користувачі до 16 років зможуть дозволити залишати коментарі лише «друзям» або повністю вимкнути коментарі. Можливості отримувати коментарі від усіх користувачів також не буде.

Крім цього, пости підлітків не будуть з’являтися в загальній стрічці рекомендацій, а їхні відео не можна бути завантажити із соцмережі. Для користувачів у віці 16–17 років ця функція також буде автоматично відімкнена, але її можна ввімкнути в налаштуваннях.

Якщо ж дитина вказала нечесний вік, наприклад, 20 років замість 10, то, звісно, профіль не стане автоматично приватним, але батьки можуть зробити його таким самостійно.

Зробити профіль приватним самостійно

Треба зайти у профіль. У правому верхньому куті вибрати значок із трьома крапками. Там вибрати розділ «Безпека і конфіденційність». У цьому розділі можна активувати функцію «Приватний акаунт». А ще вибрати, від кого ви хочете отримувати повідомлення, коментарі чи запрошення на дуети.

Читайте також: Не для оцінки, а для життя. Луцьким школярам розповідатимуть про секс, аборти і фінансову грамотність

Спільний акаунт батьків та дітей

У 2020 році ТікТок дозволив створювати спільний профіль батьків з дитиною. Так дорослі зможуть налаштувати конфіденційність профілю. Можуть встановлювати, скільки часу дитина може проводити в ТікТок щодня. Обирати, які типи контенту може шукати дитина. Можуть обрати, який контент є неприйнятним для дитини.

Батьківський контроль

У розділі «Сімейні налаштування» батьки можуть вибрати: хто має право коментувати відео дитини; хто може бачити профіль дитини; хто може бачити відео, які сподобалися дитині.

Водночас батьки не зможуть читати приватні повідомлення дитини.

Функція «Цифровий добробут»: допоможе обмежити час перебування в ТікТок

Функція «Онлайн-благополуччя» допомагає обмежити час, витрачений на соцмережу. А також тут можна обмежити висвітлення відео, що будуть недоречними для вашої дитини.

Щоб активувати функцію, у верхньому правому куті профілю треба натиснути на три крапки. Знайти розділ «Цифровий добробут». Її можуть активувати й деактивувати тільки батьки. Можна ввімкнути режим «Керування екранного часу» та поставити бажане обмеження.

Джерело: svitogliad.com

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Все для сімей
Останні новини
Останні новини