Парламент розгляне проєкт закону про Службу військового капеланства
Все для церков
27.04.2021
На цьому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне низку законопроєктів, з приводу яких релігійні діячі надали свої рекомендації

У четвер, 29 квітня, заплановано до розгляду проєкт Закону про Службу військового капеланства (реєстр. №4626).

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомляє irs.in.ua.

Цей законопроєкт розроблявся за участі представників різних конфесій і був підтриманий більшістю членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Лише одна конфесія запропонувала доповнити текст закону додатковими положеннями.

Про необхідність підтримки проєкту Закону №4626 члени ВРЦіРО нагадали Прем’єр-міністру України під час зустрічі минулого тижня. Релігійні діячі пояснили, що захисники України — військові, члени їхніх сімей, а також ветерани російсько-української війни, потребують душпастирської опіки з боку священників-капеланів.

У Страсну п’ятницю, 30 квітня, парламент планує розглянути проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від організації та проведення азартних ігор (реєстр. №2713-д та інші).

Читайте також: Епіфаній озвучив позицію церкви щодо Covid-вакцинації

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій різко розкритикувало цю ініціативу та закликала парламент відхилити законопроєкт №2713-д.

“Висловлюємо своє глибоке обурення законодавчою ініціативою (проєкт №2713-д), яка може призвести до ще більшого поширення серед населення Україні залежності від азартних ігор і лотерей, зубожіння та руйнації українських сімей через згубні наслідки ігроманії”, — наголошується у зверненні ВРЦіРО, підписаному Главою УГКЦ у зверненні ВРЦіРО.

На переконання ВРЦіРО, цей законопроєкт не лише позбавляє Державний бюджет України передбачених раніше надходжень, але й заохочує та накидує на наших співгромадян ярмо ігроманії шляхом запровадження послаблених умов оподаткування для організаторів азартних ігор і лотерей.

Джерело: irs.in.ua

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

Все для церков
Останні новини
Останні новини