За час пандемії у 2020 році зроблено 42,6 мільйонів абортів – абсолютний рекорд та причина №1 всієї смертності в світі
Загрози та виклики
25.01.2021
У 2020 році здійснено абортів більше ніж у 2019. Минулого року здійснено понад 42, 6 мільйона абортів, а у 2019 було 42,3 мільйона убитих немовлят. Статистика абортів значно перевищила загальну кількість людей, які загинули внаслідок інших різних причин смерті.

За даними, зібраними довідковим веб-сайтом Worldometer, який відстежує статистичні дані про стан здоров’я населення світу, використання ресурсів та смертність у режимі реального часу, щорічно у всьому світі робиться понад 40 мільйонів абортів, передає christianpost.com

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Веб-сайт містить статистичну інформацію про аборти, яку надає Світова організація охорони здоров’я. Ресурс повідомляє, що у 2020 році у всьому світі було здійснено понад 42,6 мільйона абортів, 

Для порівняння, вірусні хвороби в 2020 році вбили понад 13 мільйонів людей у всьому світі. Близько 8,2 мільйона людей у всьому світі втратили життя від раку, майже 5,1 мільйона та 2,5 мільйона людей відповідно померли внаслідок куріння та алкоголю.

Читайте також: 60 організацій звернулися до влади із закликом не згортати реформу інтернатів

За даними Університету Джона Хопкінса, від коронавірусу в 2020 році померло понад 1,8 мільйона людей.

Загальна кількість смертей від хвороб у світі у 2020 році, за винятком абортів, становила майже 59 мільйонів. Але якби аборти вважали причиною смерті, а не просто статистикою, загальна кількість загиблих у 2020 р. Зросла б до понад 100 мільйонів.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини