Частка ЛГБT в США за 8 років зросла на 60%. Вражаючі результати дослідження
Загрози та виклики
26.02.2021
Глобальний аналітичний центр Галлап опублікував актуальні результати дослідження поширеності негетеpосекcуальності в США. Згідно з їхніми даними, 5,6% всіх американців відносять себе до ЛГБТ

Це дуже високий показник, і в динаміці ситуація виглядає ще гірше.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише c4u.org.ua.

У 2012 році 3,5% ідентифікували себе як геї, лесбійки, бісексуали чи «небінарні» особи. За п’ять років їх частка зросла майже на 30% і вже 4,5% громадян називали себе ЛГБТ. Сьогодні тенденція до зростання знову дала новий рекорд — це 5,6%, тобто зростання на 18% в порівнянні з 2017 роком і на 60% у 2012 році.

Та найбільш тривожними є показники серед молоді. За даними опитування Галлапа, кожен шостий дорослий представник покоління Z (народжені між 1997 і 2002 роками) ідентифікує себе з ЛГБТ, і з них 72% називають себе бісексуалами.

Також цікаво поглянути на загальний розподіл за поколіннями. Якщо порівняти покоління міленіалів (народжені в 1984-1996) і покоління Z, то побачимо, що серед перших представників ЛГБТ 9%, а серед останніх — майже 16%!

Є великі сумніви, що зміни спричинені об’єктивними біологічними факторами (мутаціями чи поганою екологією). Деякі ЛГБТ-активісти пояснюють зростання частки негетеросексуальних людей подоланням соціальних заборон з даної тематики, але табуйованість чи навпаки відкритість не пояснює, чому сьогодні є такий великий розрив між поколіннями гомосексуалістів.

Дане опитування проводилося в наші дні, а тому обидва покоління (міленіали та Z) знаходяться в однакових умовах щодо камінг-ауту (розкриття себе як ЛГБТ). Саме тому нам слід звертати увагу на культурний фактор і процес виховання як очевидні чинники поширеності.

Також із 16% негетеросексуальної молоді Z-покоління лібералами себе називають 13%, а консерваторами – близько 2, а тому ідеологія стає визначальною в питанні ідентифікації себе з ЛГБТ.

Читайте також: Всеукраїнська Рада Церков готує всеукраїнську мобілізацію на Ходу на захист сім'ї

Дослідження Галлапа вкотре спростовує наратив ЛГБТ-організацій, які стверджують, що не існує пропаганди гомосексуалізму. Зазвичай їх заперечення підтримуються абсурдними прикладами (як-от «побачити гей-парад і відразу стати геєм»), однак ці процеси значно триваліші, глибші та складніші. Статистика вказує на суттєве зростання (особливо серед молоді), а тому причини проблеми варто шукати в культурній та інформаційній площині, а це абсолютно змінні речі.

ЛГБТ-пропаганда полягає, найперше, в привабливості такого способу життя, а особливо через твердження, що будь-які форми «любові» є прийнятними. Тривале наповнення інформаційного простору контентом з популяризацією «нормальності» ЛГБТ потім відображається у тривожній статистиці. Тут варто особливо звернути увагу на сприйняття таких ідей дітьми та підлітками, які більшою мірою виховуються в цій культурі, ніж попередні покоління (навіть покоління Z).

Ознайомитися з повними результатами дослідження можна за посиланням: news.gallup.com.

Джерело: c4u.org.ua

Фото

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Загрози та викликиЄвропа та світАналітика
Останні новини