Борис Джонсон перейшов дорогу ЛГБТ спільноті, заявивши що існує лише два гендери
Європа та світ
27.06.2022
Провідна ЛГБТ організція накинулася на Бориса Джонсона за те що він константував біологічний факт про те, що "жінка не може народитися з чоловічими статевивми органами".

Під час його недавнього візиту в Руанду, прем'єр-міністра Великобританії попросили прокоментувати рішення, прийняте Міжнародною Федерацією плавання FINA, щодо заборони спортсменам-трансгендерам, які змінили стать, брати участь у змаганнях серед жінок.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

"Я не вивчав його докладно, але не бачу причин для незгоди з цим рішенням", - заявив Джонсон журналістам.

Коли його запитали, чи можна віднести людину, народжену з ознаками чоловічої статі, до категорії жінок, Джонсон відповів: "Ні".

Консервативний прем'єр-міністр погодився із заявою про те, що для збереження справедливості в різних сферах життя враховувати різницю між жінками і "транс-жінками".

Однак його коментарі не були добре сприйняті відомою ЛГБТ організацією Stonewall, яка звинуватила Джонсона в політичній зраді.

Поточні дебати про трансгендерів стали гострою темою на порядку денному у Великобританії та у всьому світі, а міжнародні спортивні федерації адаптували свої правила, які тепер виключать зі спорту чоловіків, які змінили гендер, таких як спортсменка Лія Томас, яка тепер повинна буде плавати в окремій "відкритій" категорії, а не в жіночих змаганнях.

Джерело: rmx.news

Європа та світ
Останні новини
Останні новини