Деякі з великих компаній, які раніше спонсорували такі заходи, як-от Anheuser-Busch, Comcast, Diageo, Nissan, Deloitte і навіть Meta, вирішили відмовитися від спонсорства, посилаючись на економічні труднощі або перегляд корпоративної політики.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Організатори основних гей-парадів у найбільших американських містах вже заявляють про дефіцити бюджету на сотні тисяч доларів. У Нью-Йорку, Сіетлі, Міннеаполісі та навіть у Сан-Франциско ЛГБТ-спільноти втратили попередні бюджети і тепер скорочують свої штати і заплановані програми. Хоча ще рано говорити про критичний дефіцит бюджетів, однак зараз ці організації стали активно залучати кошти безпосередніх учасників, а не великого бізнесу, пише c4u.org.ua.
Вперше за останні роки від участі у заходах «місяця гордості» відмовився навіть Кеннеді Центр. Причиною стала зміна керівництва та пріоритетів однієї з провідних культурних установ США. Це ілюструє вже сформований тренд відходу від домінування та однозначного схвалення ЛГБТ-культури та політики, що вважалося «нормою» ще 5 років тому.
Суттєві зміни в корпоративній підтримці гей-парадів та інших тематичних заходів стали помітними вже у 2023 році внаслідок масштабних бойкотів лояльних до цього руху компаній. Багатомільярдні втрати Wallmart та Bud Light продемонстрували, що суспільство негативно оцінює явну політизацію бізнесу та пропаганду деструктивних речей. Задля збереження продажів та репутації компанії або дистанціюються від агресивної ЛГБТ-пропаганди, або намагаються не розголошувати свою участь в підтримці таких заходів.
Як повідомляє Bloomberg, посилаючись на Gravity Research, 2 з 5 компаній вже скорочують участь у ЛГБТ-заходах цього року. Основним стимулом є зміна суспільних настроїв та політики держави стосовно DEI (політика різноманітності, рівності, інклюзивності).
Близько половини компаній, які відмовилися чи обмежили підтримку прайдів, заявили про скорочення зовнішніх проявів залучення (візуальну присутність, фінансове спонсорування, створення лінійки товарів на тему ЛГБТ тощо). При цьому далеко не всі компанії готові публічно озвучити свою нинішню позицію і в умовах невизначеності обирають «закриті форми святкування гордості». Це означає, що вони готові обмежитися внутрішньокорпоративними тренінгами чи індивідуальними ініціативами замість публічної і відкритої підтримки.
Позитивні зрушення втрати популярності ЛГБТ-організацій не означають, що вже завтра ми забудемо про гей-паради чи пропаганду цієї культури. Зміни відбуваються досить поступово, однак переоцінка політики великих корпорацій і скасування американської державної підтримки ЛГБТ за кордоном може поширити консервативний тренд і за межі США.
Джерело: c4u.org.ua
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут