На Гаїті викрали 17 американських місіонерів та членів їх родин
Загрози та виклики
17.10.2021
Місцева влада розводить руками

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Банди викрали в місті Порт-о-Пренс 17 християнських місіонерів з США і членів їхніх сімей, пише газета New York Times з посиланням на співробітників служби безпеки Гаїті. Серед зниклих є діти і жінки. За інформацією газети, місіонерів викрали з автобуса, який прямував в аеропорт.
 
NYT зазначає, що Гаїті вже багато років перебуває в стані політичних потрясінь, і викрадення як багатих, так і бідних - звичайне явище. Але навіть у країні, яка звикла до повсюдного беззаконня, викрадення такої великої групи американців шокувало чиновників своєю нахабністю.
 
Видання пов'язує погіршення ситуації у сфері безпеки з протестами, які відбулися два роки тому. Тоді демонстранти паралізували роботу установ, виступаючи проти повсюдної корупції. З того часу банди стали "більш напористими", стверджує газета.
 
Ситуація ускладнилася у 2021 році: в липні був убитий президент Жовенель Моїз, а через кілька тижнів стався землетрус, жертвами якого стали понад 2,2 тисячі осіб. За оцінкою NYT, банди контролюють близько половини столиці.
 
Прем'єр-міністр Гаїті Аріель Генрі на Генасамблеї ООН заявив, що міграційна криза в його країні відбувається через бідність, конфлікти і нерівність між державами. Він закликав міжнародне співтовариство діяти швидко, щоб поліпшити умови життя в країнах, звідки їдуть біженці з політичних або економічних причин.
 
Закликаємо молитися за ситуацію на Гаїті та порятунок викрадених людей!
 
Джерело: korrespondent.net
Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини