Люди в Україні шукають виходу, надії і порятунку. Сьогодні, як ніколи, вони відкриті для сприйняття Доброї Звістки про спасіння. Кожен починає усвідомлювати, що в цьому світі немає нічого, на що можна було б покластися. Тільки віра в Бога і Його Слово дає майбутнє та надію.
У Небесній інструкції йдеться: «Якщо Я замкну небеса і не буде дощу, і якщо накажу сарані поїсти землю, або пошлю моровицю на народ Мій, і змириться народ Мій, який іменується Ім'ям Моїм, і будуть молитися, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зі злих своїх, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край» (2Пар.7:13,14).
У червні 2014 року ми вперше надрукували молитовники і виготовили молитовні каплички. Церкви з різних регіонів та різних протестантських деномінацій України почали служити людям на вулицях міст і селищ, допомагаючи звернутися до Бога і молитися за свою сім'ю, місто, країну. Безліч людей попросили молитися і служити їм.
2015 року ми розробили новий дизайн молитовників, в які додали 10 заповідей, номер телефону довіри місії «Еммануїл», телефон служіння «СМС-молитва» та адресу сайту www.poiskBoga.com.
Завдяки якісній і ефективній системі душеопікунства тисячі людей мали змогу ближче познайомитися з Богом і стати частиною помісної церкви. Майже в кожній області було вибрано відповідального за координацію цього служіння з церквами на місцях.
Статистика за 5 років існування проекту «Україна, що молиться»
З 2014 до 2019 року ми послужили більш як 3200000 українців.
На номер телефону СМС-молитви звернулися більше 14010 людей за молитовною підтримкою.
У 2014–2019 роках надруковано 3346770 і розповсюджено 3281770 молитовників на вулицях міст і селищ, у лікарнях та військових частинах України.
У благовісті брали участь 242 протестантських церкви з різних союзів та об’єднань України.
Працювали 204 молитовних каплиці.
Учасники проекту особисто молилися і продовжили спілкування з 43855 людьми.
Проект «Україна, що молиться» став стратегічним інструментом у благовісті людям та відкритті нових церков у прифронтовій зоні на сході України. 42 молитовних каплиці працюють по всій лінії фронту та на ключових місцях у Донецькій області.
Також на навчальному полігоні біля Житомира, де проходять підготовку солдати з усієї України та потім відправляються в зону АТО, церкви Житомира та області по черзі сім днів на тиждень з ранку до вечора служать у молитовній каплиці.
Цей проект став також основою для душеопікунства і служіння приблизно для 14500 людей на Святах Подяки у 2017-2019 рр. у Києві на Хрещатику.
За допомогою однієї молитовної каплиці за 1 місяць можна навчити молитися більше 10000 людей, роздати 1000 Нових Заповітів і почати служити і молитися за 250 чоловік.
За свідченнями учасників проекту, за цей час завдяки служінню в молитовних каплицях відкрилися нові церкви в Кривому Розі та в Херсоні, також у різних містах нашої країни багато людей примирилися з Богом, прийняли водне хрещення і стали членами церкви.
Ми разом, з Божою допомогою, можемо принести Євангеліє Ісуса Христа ще 7000000 українців у період з 2020 до 2022 року.
Сьогодні між небом і землею звучить заклик: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку. Амінь» (Матв.28:19,20).
Ми з радістю дамо детальнішу інформацію про участь у цьому проекті благовістя. Для цього звертайтеся: +38 (063) 501-25-10, molytvaua@gmail.com
Координатор Національного проекту «Україна, що молиться»
Віталій Орлов
Адміністратор
Яна Федоричева